ADD REVIEW ABOUT HOTEL

5 service

5 food

Correct review - affects rating

Сподобалось.

Бронювали готель Charmillion Sea Life , а жили в Charmillion Club Resort. Ще був CHARMILLION GARDENS AQUA PARK , це комплекс з тих трьох готелів. Приїхали в готель о 8 ранку. Заселили о 10:30, хоча офіційно з 14:00 заселяють. На рецепції хотіли 15 $ за номер з видом на море,мали лише по 10 $ дрібними,тому їх і дали,мав бути вид на басейн за ті гроші. Але ні того , ні того не отримали, тільки даремно гроші віддали. Номер стандартний, чистий. Прибирали кожного дня і міняли рушники. Одного разу залишили їхні гроші (5), а одного 1 $, то нам з рушників різних лебедів понакручували. Їжа була різноманітна,фруктів не дуже багато, бо не сезон, але наїдались сповна. Аніматори чудові, особливо Джамайка, супер хлопчина, дуже двіжовий і ще мушу відмітити офіціанта Володю,як ми тільки приходили в ресторан зразу питав нам "Львівське" чи "1715" ,і пиво за секунду було на столі (вчився у Львові і говорив трохи по українськи) веселий ,добрий і привітний. Хоча персонал весь був чудовий. Замахували тільки мужики,що ходили по пляжі і пропонували свої екскурсії. Подружились з парочками зі Львова і Чернівців,тому було весело,але впевнена ,що якби самі їхали, то ні в якому разі не скучали б. Здоровезний аквапарк, цілий день там провели, шкода що в передостанній день згадали про нього і треба було трохи пройтись до нього, він безплатний був, до відкриття готелю, що був у комплексі з нашим. Враження від відпочинку хороші,так як в Єгипті була вперше,хочу ще інші готелі і місця побачити,а так, то б повернулась сюди ще.

Beach

TRANSLATE
Added 22.06.18 14:17 (1 519 characters in the review)
Add comment
Complain

11:11 18.07.18

Скажіть який підводний світ? Чи великий кораловий риф?

15:03 25.07.18

Різних видів рибки, плавали і з пантону і зразу біля берега,бачили тих їжаків,різних ракушок назбирала і привезла трошки до хати. Корали дуже гарні,найкраще і найгарніше виглядає якщо плавати з пантону.

16:42 09.08.18

Здравствуйте, Iryna!

Нам хотелось бы поблагодарить Вас за то, что Вы выбрали именно наш Charmillion Club resort для Вашего отдыха и за время потраченное на написание отзыва.

Мы рады, что Вы получили удовольствие: от цветущей территории, анимации и питания в нашем отеле, а также от времени проведенном в нашем отеле.

Мы с нетерпением ждем Вас снова в Charmillion Club resort в наших традициях гостеприимства и тепла.

С наилучшими пожеланиями,

Команда гостевого сервиса