ADD REVIEW ABOUT HOTEL
Reviews: 6
Comments: 14
Readership: 8316
Photos: 0
Отзыв об отеле Otium Park Amphoras Blu Resort (отель был переименован 01.03.21)
Vacation as a C маленькими детьми in
June 2019
03.06.19 - 24.06.19
- Recommend this hotel

5 accommodation

5- service

5- food

Correct review - affects rating

Другий раз в Алоха...Ліки в Єгипті.

Всім привіт!

Відпочивали з 03.06 до 24.06 – 21 ніч, 2 дорослих+1 дитина 4 роки. В минулому році відпочивали тут, дуже сподобалося, тому повернулися в 2019 + ціна була непогана))).

Можете почитати від відгук 2018 р., тому повторюватися не буду, напишу +/- в порівнянні з минулим роком.

1. Відпочиваючих було в 2-3 разів більше, в тому числі й місцевих, які дуже шумні…

2. По харчуванню практично залишилося теж саме, як для мене то свої заслужені 4+. Що трішки псувало загальну картину – це інколи зіпсовані та підгнивші продукти, наприклад виноград; яблука подавлені; перець зелений давали цілий, а от червоний та жовтий таке відчуття, що обрізають гниле, навіть трішки слизі зустрічалося; оливки 2 рази були жахливі, хоча до того дуже великі та смачні; помідори чері попадалися не свіжі. Тобто, загальна картина чудова, все дуже смачно, свіже, от інколи, не знаю чому траплялися такі моменти…

3. Працює три бара: на пляжі, біля басейна, на ресепшині (на першому поверсі-платний, на другому безкоштовний+морозиво з 15-ї до 17-ї роздають, дуже хороший хід, з пляжа люди не хочуть йти так далеко за ним,коли я приносила на пляж, то багато хто питав де взяти, тому що надіялися, що є ближче).

4. Басейн, в порівнянні з минулим роком, заповнений на 100%, відповідно вода ввечері мутна та чути запах хлорки. В минулому році людей у травні було набагато менше. Місцевих, котрі купаються в одязі, практично не було. Одним словом ми не ризикували купатися.

5. В поточному році вже не пускають на територію сусіднього готелю Amphoras, який раніше був в одній мережі з Aloha.

6. Думаю всі знають, що на пляжем Aloha користуються відпочиваючі Golden, також вони користуються баром на пляжі та біля басейна, не користуються рестораном і, здається, баром біля ресепшина.

7. З понтона щодня відправляють багато людей на морські розваги (парашут, банан, таблетка, тощо), що спричиняло нам певний дискомфорт. Тому що, коли підпливає катер ЗА БУЙКИ, там де зона для купання туристів, бічбой свистий і кричить: «ей» та махає, щоб люди відпливали і пропускали катер. По-перше, коли ти плаваєш з маскою можеш не побачити/почути; по-друге, коли ти з дитиною на кругу не завжди можеш відпливти швидко, особливо як течія; по-третє, на кругу моєї дитини я почала виявляти масляні п’ятна та відповідний запах стояв над водою в т.ч. на пляжі. Тобто повноцінно дихаєш морським вихлопним повітрям. Були люди, які без питань відпливали, але були яким це не подобалося й вони скаржилися. Коли в нас було певне непорозуміння щодо пляжних рушників, що прийшлося йти на ресепшин, тоді ми поскаржилися й на катера в зоні купання (до цього чоловік казав бічбою та тим. Хто організовує екскурсії-результата 0), після скарг туристів перестали запливати за буйки!!! Хоча все одно забирали туристів з нашого пантона. Прошу звернути увагу, що в сусідній 5, за 3 тижні, жодного разу ніхто не підпливав, більше того, вони приходили на наший пантон, щоб потрапити на катер!!! Не смертельно, але неприємно: запах, шум людей переважно не з нашого готелю, а тобі кажуть: «ей відпливай».

8. Заселили через пів години після приїзду о 12:30, браслети одягли одразу по приїзду. Номер був 1211 – все стареньке, але надійне. Хлопчик, котрий прибирав кімнати великий МОЛОДЕЦЬ. Намагався не попадати на очі, прибирав тоді як нас не було в номері, не випрошував чайових. Хоча ми його завжди віддячували нашим шоколадом (вони його люблять). На карті готелю видно розташування будинків. Цифри номера будинку 1234, 1-зона, 2-порядковий номер будинку в номері, 3-поверх (1-й або 2-й), 4-№ кімнати. З видом на море селять переважно іноземців та місцевих… Так як ми вдруге, то наш туроператор писала листа за вид на море, сказали, що не можуть надати, бо все зайнято))) можем дати «хороший» номер))).

9. Спілкувалися з туристами Golden, мережа одна, ми туди ходили один раз в дитячу кімнату (працює 10:00-12:00 та, здається, 15:00-17:00), на відміну від Amphoras, просто відкривають приміщення, де можна погуляти, помалювати, ніяких окремих дівчат, які займаються дітьми НЕ має! Максимум зайде хтось із аніматорів, для годиться)).

10. Цього року ми хотіли купити єгипетські ліки та вітаміни, адже ціни в рази дешевші ніж в Україні, а якість вища. Якщо цікавить, то рекомендую йти в державну аптеку, там фіксовані ціни, ті, що вказані на упаковці, а не ті, що «видає комп’ютер» навіть якщо є ціна на коробці. Ми ходили пішки, якщо виходить з нашого готелю{удалено модератором: несанкционированная реклама} повертаєте на ліво та йдете під дорогою хвилин 20 до El Mercato, орієнтир справа банк та автосалон, повертаєте, проходите мимо магазина adiddas там неподалік державна аптека та магазин кави і солодощів. Кава є легка (Бразилія), середня (Колумбія) мікс легкої+середньої, стронг – це чисті, також з кардамоном, але таку ми не пробували. Взяли перші чотири по 250 гр. = 45 L.E. стронг – 50 L.E або 11,25$ і 12,5$відповідно. Можна розраховуватися доларами по курсу 16. В державній аптеці можна розраховуватися доларами по державному курсу, на момент нашого відпочинку 1 $ = 16,7 L.E, якщо попасти на хорошого фармацепта, то вам пощастить, може розповісти та порадити. Що ми купували та ціни нижче. Якщо вийти з аптеки з другої сторони, то можна побачити дайвінг магазин, там фірмова повнолицева маска TiLOS здається 50 чи 55 $.

11. Висновок. Відпочинок дуже сподобався. Не дивлячись на певні негаразди. Чи повернемося знову? Так, якщо не буде альтернативи в ціновому діапазоні, просто вже хочеться побачити щось новеньке, але все зводиться до ціни! Для тихого, спокійного, сімейного відпочинку ідеальний варіант, хоча, думаю, влаштує всіх. З нами відпочивали люди, які вже 13 рік підряд відпочивають в Aloha)). Буває й так)

12. P.S. Особисто використовувала:

- Orex+ Larypro, коли боліло горло, думала в мене ангіна, покращення в перший день, болі в горлі пройшли на другий день.

- Дитині давала при температурі 39,2 по черзі Brufen/Cetl + паралельно Isoprinosine. Не можу стверджувати, що допомогло, але на 3-й день температура спала (можливо інтерферон, який виробляється на 3-т. добу), а на 5 – повне виліковування (можливо антитіла, які виробляються на 5 добу))). + провітрювання+ вологе повітря + багато пити!!!

- Bendax дала дитині курс 3 дня/тиждень перериву/3 дня.

- Зараз використовую Contractubex шрам помітно втрачає колір (до природнього кольору шкіри).

- Вже два місяця (3-х місячного курсу) Pantogar. Волося стало блискучішим, хоча випадіння не зменшилося, почала пити ще на морі, то там випадіння було менше))) при тому, що сонце та їхня вода….Тож побачу вкінці курсу.

- Чоловік зараз проходить курс Royal-vit G та Vitamin Е – як ви знаете, дуже важко прослідкувати ефект вітамінів, але при перших днях прийому Королівських вітамінів, каже був значний прилив енергіїї…далі напевно звикаєш.

ДОДАТОК))

Polyderm 20 gm cream (new) – 10.50 L.E. = 0.63 $ (протигрибковий)

Royal-vit G 20/cap – 27.25 L.E. = 1.63 $ (Королівські вітаміни та мінерали з женьшенем та маточним молоком)

Brufen 150 ml syrup – 12 L.E. = 0,72 (жарознижувальне, протизапальне, обезболююче)

Guava 120 ml. syrup ¬– 14.25 L.E. = 0,85 $ (від кашля)

Orex 60 ml oral spray – 39.75 L.E. = 2,38 $ (від болі в горлі!!!)

Zyrtec 10 mg/10 ml oral – 18 L.E. = 1,08 $ (від алергії)

Zyrtec 100 ml syrop – 20 L.E. = 1,2 $

Fastum 2.5% 60gm/gel – 17 L.E. = 1,02 $ (протизапальної дії, посттравматичний біль у м’язах та суглобах, запалення сухожиль)

Mebo 0.25% 30 gm – 52.5 L.E. = 3,14 $ (натуральна мазь на травах, для лікування опіків та ран і язв на шкірі)

Wellness (Day and Hight) 20/scor – 16.5 L.E. = 0,99 $ (антивірусний препарат)

Contractubex 20 gm gel – 20 L.E. = 1,20 $ (від шрамів, регенеруючий засіб)

Otocort ear drop – 10.5 L.E. = 0,63 $ (вушні каплі, обладает противовоспалительным, противоаллергическим, вазоконстрикторным и антипролиферативным действием. При местном применении Otocort уменьшает отеки и немедленно снимает симптомы воспаления наружного слухового прохода, такие как зуд и боль.)

Tobrex 0.3% 5 ml eye drop – 19.2 L.E. = 1,15 $ (это местный антибиотик, назначаемый при лечении внешних инфекций глаза и его придатков, вызванных чувствительными бактериями. Тобрамицин представляет собой водорастворимый аминогликозидный антибиотик, активный против широкого спектра грамотрицательных и грамположительных офтальмологических патогенов)

Omega-3 Plus 30/cap – 41.75 L.E. = 2,5 $

Vitacid-C 1gm 12/eff tab – 12 L.E. = 0,72 $ (вітамін С)

Mucophylline 125 ml syrup – 10.5 L.E. = 0,63 $ (від кашля муколтичної дії)

Otrivin baby saline 15 ml nasal – 7.25 L.E. = 0,45 $ (сольові каплі для носа)

Otrivin 0.05% inf/ 15 ml nasal – 7.5 L.E. = 0,45 $

Cetal 250 mg/5 ml (60 ml) syrop – 6.5 L.E. = 0,39 $ (жаропонижувальний та обезболюючий засіб)

Oplex 125 ml syrop – 9 L.E. = 0,54 $ (від кашля, відхаркуваний засіб)

Larypro 20/tab – 19.5 L.E. = 1,17 $ (при болі в горлі!!! інфекційні захворювання ротової порожнини. гингивиты, пародонты, стоматиты, фарингиты, ларингиты, тонзиллиты и других)

Otal ear drop – 7 L.E. = 0,42 $ (вушні каплі)

Lacteol Forte 6/sach – 36 L.E. = 2,16 $ (лактобактеріі)

C-Retard 500 mg 10/cap – 13.5 L.E. = 0,81 $ (засіб від сильної простуди, вітамін С)

Dormival 20/cap – 6 L.E. = 0,36 $ (заспокійливе, снотворне)

Zovirax 5% 10 gm – 14.4 L.E. = 0,86 $ (від герпеса, противовірусний препарат, вітряна оспа)

Lamisil 1% 15 gm cream – 15.6 L.E. = 0,93 $ (протигрибковий крем)

Reparil N 40 gm gel – 23 L.E. = 1,38 $ (венотонизирующее, анальгезирующее, противоотечное, противовоспалительное, ушибы, растяжения, гематомы, боль в шеи, варикозное расширение вен...)

Cevamol 12/eff/ tab – 11.25 L.E. = $ (шипучий аспірін, жаропонижаючий)

Kapect 120 ml susp – 4.25 L.E. = 0,26 $ (від поноса для дітей)

Power Cold and Flu 20/tab – 18 L.E. = 1,08 $ (Парацетамол:обезболююче та жаропонижуюче)

Mr/ Tumee Mult/Vitamin and miner – 450 L.E. = 26,95 $ (вітаміни для дітей, виготовлені в США. 17 натуральних мультивітамінів та мінералів з додаванням комбінації овочів, фруктів та клітчатки. )

Exedrin 20/tab – 13 L.E. = 0,78 $ (від головної болі)

Calamyl-D 120 ml lotion – 7.5 L.E. = 0,45 $ (при вітрянці, при укусах комах (знімає зуд), найкращий засіб при сонячних опіках, дерматит, герпес, опоясуючий лишай, алергічні хвороби шкіри, висипи, акне (прищі, вугрові висипи), кропивниця, краснуха, екзема, псоріаз…)

Bendax 60 ml susp – 10.5 L.E. = 0,63 $ (антипаразитний, антигельмінтний засіб)

Genuphil (375 mg+300mg+375mg) – 99.5 L.E. = 5,93 $ (для суглобів)

Vitamin E 1000mg 24/cap – 36 L.E. = 2,16 $

Immulant Plus 20/cap – 18 L.E. =1,08 $ (БАД для підвищення імунітету)

Ginko Plus 20/cap – 18 L.E. = 1,08 $ (рослинний засіб для покращення самопочуття, пам’яті, концентрації…)

Fucidin 2 % 30 gm cream – 32.5 L.E. = 1,95 $ (антибактеріальна мазь, дуже добре допомагає при мозолях!!!)

Isoprinosine 250 mg (60 ml) syr – 13.2 L.E. = 0,79 $ (противовірусне)

Pantogar 90/cap – 85.25 L.E. = 5,10 $ (для волосся)

Надіюся комусь буде цікаво почитати).

Всім вдалого відпочинку!!!

TRANSLATE
Advantages
місце розташування море більша частина працівників готеля...
Disadvantages
деякі незначні моменти (працівники їжа...)
Added 01.08.19 11:14 (10 962 characters in the review)
Add comment
Complain

15:54 02.08.19

Дякую за шикарний відгук, тезко))
Скільки часу пішки йти до Il Merkato? Дорога нормальна чи "вбита"?
І який шоколад Ви брали з собою?))

16:55 02.08.19

Уважаемый гость!

Спасибо за то, что выбрали Shores Aloha Resort для своего отпуска, и за то, что опубликовали обзор на Top Hotels. Ваше мнение как постоянного гостя не только необходимо, но и является полезным источником для измерения уровня обслуживания наших гостей.

Мы рады узнать, что вам понравилось ваше пребывание у нас. Мы также приняли к сведению ваши положительные и отрицательные впечатления.
Ваши комментарии были рассмотрены и переданы руководству. Вы можете быть уверены, что мы предпринимаем необходимые шаги для обеспечения полного удовлетворения наших гостей.

Eще раз спасибо за ваш отзыв, и мы с нетерпением ждем возможности приветствовать вас снова в Shores Aloha Resort.

С наилучшими пожеланиями,
Администрация отеля

09:15 05.08.19

Дякую)))
Йти пішки не дуже швидко, прогулочним кроком, із 4-літньою дитиною, напевно, 25-30 хвилин. (вдвох з чоловіком за 20 хв. дійшли).
Коли йшли, вибирали де краща дорога. Практично на всьому відрізку є пішохідна зона біля дороги (і по краям дороги, і по середині, де островок безпеки). Туди йшли по островку безпеки, щоб машини їхали на зустріч))), бо "літають")), назад (як повертаєтеся в готель) перші рази також по центру дороги, де розділяєтьсяся, а останній раз-справа, під готелями та магазинами, та поверталися через територію Golden. Ви на місці зорієнтуєтеся. Одним словом, нормальна дорога, виложена плиточкою, за виключенням маленьких відрізочків - 5% всієї дороги)
Шоколад Milenuim 100гр. та, здається, АВК (1 плитка для різноманніття). Думаю їм сподобається будь-який наш шоколад)))
Гарного вам відпочинку!!!

17:24 13.08.19

Для меня как для туриста который едет в первый раз это супер отзыв. Так как я люблю и отдыхать и что то полезное привезти. А про лекарства просто супер. Спасибо огромное.

08:47 14.08.19

Пожалуйста, очень приятно. Хорошего отдыха!)

17:31 14.08.19

Доброго дня! Підкажіть, яка вартість відпочинку на 21 день?) Дякую

13:24 15.08.19

Доброго дня. Майже 2 000$, по курсу на день покупки (2 дорослих+1 дитина 4 роки по системі ALL), це приблизно за тиждень-другий до вильоту). Ми постійно тури купуємо в одної дівчини-турагента, вона майстер своєї справи)), всі інші пропонували дорожче!

14:20 22.08.19

Тоня, доброго дня! Підкажіть, будь ласка, контакти Вашого турагента, буду дуже вдячна. Бо мені пропонують цей отель значно дорожче.

08:40 23.08.19

Ми купували в травні на червень за 2 тижні, можливо зараз він дійсно дорожче?!

Sign up