Регистрация: 23.10.17
Отдыхал В одиночку в
октябре 2017
06.10.17 - 14.10.17

Рекомендую rios beach для комфортного відпочинку

rios beach знаходиться в мальовничій гірьскій місцевості Кемеру (Бельбіді). Природа неймовірно гарна : море, гори, кедр, сосна, сонце - усе це сприяє повноцінному оздоровленню.

Територія готелю невелика, але вміщує в собі два басейни , тенісний корт, міні баскетбольну площадку, міні зоопарк; навколо ростуть фруктові дерева, квіти - усе доглянуто , чисто , біля басейну є бар із спиртними напоями місцевого виробника, пивом , кавою , чаєм.

Поруч(2 хв ходу) невеликий пляж, але досить зручний , лежаки розміщені трьома рівнями(біля самого моря, вище по пляжу під параслольками і біля бару). На пляжі чисто, постійно прибирається , матраци миються.

Сам готель - це чотирьох поверховий корпус.

Номер, в якому я проживла (305) - невеликий та зручний , світлий , у ньому систематично прибирали, міняли білизну , рушники, у кімнаті є телевізор, холодильник , сейф , фен, - усе в робочому стані.

Гості готелю харчуються в ресторані, який знаходиться на 1 поверсі(він поділений на дві зони: є столики в дворовій частині , там же гриль , кавовий апарат, апарат з різними прохолодними напоями та чаєм і кулер з питтєвою водою).

Харчування збалансоване, хоча переважають овочі, але все свіже і смачно приготовлено, дуже смачний турецьки сир, різноманітні тістечка.

Атмосфера в готелі доброзичлива, вечорами проводяться різні конкури , в усьому відчувається контроль директора готелю, який дбає , щоб гості відчували себе комфортно , захищено, адіністрація готелю дотримується загальноприйнятих у туристичному бізнесі правил культури та етикету(різноманітні заохочувальні подарунки постійним гостям, молодятам , тим у кого день народження і т.д.).

Крадіжок, неналежного ставлення обслуговуючого персоналу не було.

Тому я рекомендую rios beach в районі Бельбіді тим, хто хоче економно але комфортно і спокійно відпочити.

Галина (Україна Івано-Франківськ)

Добавлено 23.10.17 14:11 (1 855 символов в тексте)

18:13 16.03.18

А почему не на ангельском а на тарабарском))))

15:58 22.03.18

раньше меня это тоже подбешивало, а теперь я начала уважать их выбор писать на своем языке. Понятно, что напиши она на русском (тем более что мы на топхотелс точка РУ) то поняли бы и русские и украинцы и белорусы, но человек пишет только для украинцев, в принципе это ее право. Тем более как мило читать фразы что-то там под парасольками, ну чудо ведь, а не язык))

16:07 22.03.18

А то что люди гибнут в Донецке и Луганске или за того что не захотели говорить на этом ангельском, певучем как вы говорите..Это Вас не смущает...Так присоединяйтесь и пойте Шэ не умерла...

16:36 22.03.18

присоединяться к кому?))))))))))))))))))))) что за мещанская привычка советовать, когда этого не просили, судить, когда права на это не имеете и высказывать свое мнение, которое никому не интересно?)) не стоит более докучать мне.

16:12 27.03.18

Пусть эти бендеровцы зад Гейропе и Штатам лижут. Сайт РУССКИЙ и нечего соваться со своей поганой мовой!

22:25 19.04.18

Молодца! Конечно, автор отзыва, может быть, не укро-фашист, но на русском сайте надо писать по-русски!!!