Регистрация: 10.09.14
августе 2014
08.08.14 - 20.08.14

Претензия - не влияет на рейтинг

це прочто жах!!!

приїхали ми в цей готель 11.08.2014,були там 8 ночей і 9 днів.Чесно кажучи тільки зайшла в готель і відразу я захотіла додому!В готелі не убрано,в номері роблять вигляд тільки що "прибирають",по-поводу випивки,тільки принесли алкоголь і через 10 хв кажуть "фініш",немає випивки.А стакани пласмасові в які Вам наливають пити(не важно що) потім збирають по мусоркам і миють і знов наливають!!!Всі лежаки обосрані(вибачте),в столовій по полу бігають таракани,а саме страшніше що я в своїй тарєлці знайшла личинку вона була не жива і суха!!!!!!!!!Якщо ви хоче зіпсувати собі відпочинок то можете їхати сюда,бо я свій зіпсувала,тільки що море гарне і все!А ще,там самі мєсні люди кажуть що цей готель "повна жопа Єгипта"!!!!!я коли виходила в магазин чи кудись гуляти я ховала той браслет щоб люди не бачили з якого я готеля!!

Добавлено 10.09.14 21:16 (845 символов в тексте)

23:50 18.09.14

Вы здоровы ?? Поголовная мобилизация на Украине,а Вы скрылись!!
Не пишите ерунду про отель,никто не делает для туристов плохого,если сам не сделаешь(((( а пластмассовые стаканы для того,чтобы не били стеклянные около бассейна и на улице.Пить надо меньше и в море рыбок смотреть.

Все отзывы анастасия (1)