Регистрация: 17.07.15
июне 2015
27.06.15 - 08.07.15

без питания

Рекомендуємо!!!

Відпочивали в апартаментах з 27 червня по 08 липня, заїхали в готель приблизно в 10 ранку, заселення відбулося в 13.00., оскільки не було вільних номерів. При поселенні залишили 75 євро на рецепшині в депозит за кухонний інвентар. Перше враження від готелю - чисто, ззовні і всередині не виглядає на 3*, з впевненістю могла б поставити повних 4* (порівнюю з готелями в Туреччині, Греції). Номер в нас був на останньому поверсі, досить просторий і великий плюс це ВЕЛИКА тераса з шезлонгами і столик з кріслами! В номері є кондиціонер, телевізор, невеличка кухня зі всіма необхідними приборами, холодильник, єдине чого в нас не було - це фен! хоча перед тим як їхати ми читали і вказувалося, що в номерах він є, потім як виявилося його просто вкрали попередні заселенці; ми звернулися на рецепшин і нам видали новий без проблем.

ПЛЯЖ: іти від готелю до 10 хвилин, бажано йти до 10 ранку, оскільки потім дуже багато людей і важко знайти собі хороше місце на пляжі, досить чисто, море супер!!! Лежаки платні від 5 євро, тому в більшості народ розміщається на своїх полотенцях.

ХАРЧУВАННЯ: ми не брали харчування в готелі їдучи в Іспанію, оскільки не хотіли бути привязаними до готелю, так як планували по максимуму подорожувати. З харчуванням проблем немає ніяких, хто не хоче кудись ходити і щось шукати може платити на місці в готелі і харчуватися там; хто живе в апартаментах може запросто купити готові стейки в магазині від 2,5 євро і просто самому приготувати; порчу з готелем багато кафешок, ціни приблизно всюди однакові, радимо нашу любиму кафешку МЕТРОПОЛІТЕН по дорозі на пляж, там дуже смачна паелья, ми брали з чоловіком одну на двох і її з головою вистачає, в залежності від виду ціна від 10 євро і вище..

ПОКУПИКИ: в Салоу багато магазинів, де можна купити і одяг, і сувеніри, на перший погляд за досить привабливими цінами, але як потім виявилося, що ще привабливіші ціни в Тарагоні, теди можна добратися без проблем на автобусі (приблизно 15 хв їзди).

НА ЗАМІТКУ: бути в Салоу і не бути в Порт Авентурі - це не бути в Іспанії! Білети цього року по 45 євро за особу, щоб зекономити 20 євро на вході купуєте 3 пачки чупачупсів в магазині DIA ( там вони найдешевші, по 1,20) на 1 особу, витягаєте звідти всі цукерки, зїдаєте або викидаєте, берете ці пакети від цукерок і даєте їх на касі в порт авентурі, таким чином економите 20 євро з людини! Враження просто незабутні, дуже рекомендую!!!

Взагалі екскурсій дуже багато, головне знайти час і мати гроші! Барселона прекрасна! Гіди пропонують екскурсії по своїх цінах і настанно рекомендують не довіряти екскурсіям з вулиці! Ми скажемо протилежне, з вулиці найпопулярні в них екскурсійна програма від {удалено модератором: несанкционированная реклама} ціни дешевші, якість нічим не гірша, ще й знижки роблять!!!

Всім гарного відпочинку!!!

Добавлено 17.07.15 14:18 (2 806 символов в тексте)
Все отзывы Инна (1)