Регистрация: 14.07.16
июне 2016
29.06.16 - 09.07.16

Класний відпочинок!

Відпочивали з чоловіком та друзями в червні 2016 року. Вибирали недорогий варіант в Салоу, так як в готелі сидіти не збирались.

Поселення. Поселили о 10 ранку, як тільки звільнились номери, почекали буквально 1 годину. На ресепшині люб'язно запропонували залишити речі і присісти почекати.

Розміщення. Нам дістались номери з виглядом на море, чистенькі та комфортні як готелю 3*. Прибирають номери кожного дня, постіль міняють при необхідності, рушники кожного дня чистенькі, гель для душу оновлюють.

Сам готель дуже зручно розташований. Є вибір піти на 2 пяжі, поруч порт, всі водні розваги поруч.

Пляж. Пляж чистенький, цілий день прибирають. Водичка супер, прозора, чиста..мілко, потрібно далеко пройти щоб було глибше..пісочок в воді золотий) На пляжах є бари, де можна випити коктейлі, каву і т.д. і заодно посидіти в тіньку. По цінах, пиво від 3 євро за маленький стаканчик, але пиво таке собі; коктейлі від 6.50 євро типу мохіто, піна колада 9.50 євро. До напоїв завжди приносять оливки або горішки. Шиша (кальян) від 12 євро, але майже всюди 15 євро. Дуже швидко викурюється, тому потрібно просити додатково вуголь, по 2.50 євро за таблетку. Лежаи та парасольки від 4 євро за день, але поруч можна купити парасольки по 8 євро.

Харчування. В готелі брали лише сніданки. Все добре, але 10 днів снідали одним і тим самим)))) Є яйця (кожного дня по-різному), сосиски, хамон, м'ясні вироби, мюслі з молоком, кава/чай, соки та десерт (пончики, круасани та ще кісь штучкі з маком смачні). Приносять фрукти (ківі, банан, апельсин і яблуко)

В готелі в ресторані можна додатково замовити їжу. Паелья від 12.50 євро (але приносять на сковорідці, реально на 2х вистачить), смачна. Напої також є, кава від 1 євро.

Навпроти готелю є смачнюще морозиво, по 2.50,3.50 і 5 євро. Реально смачне. В багатьох ресторанах ціни вказують без ПДВ, тому потрібно розраховувати на більший рахунок.

Також можна купувати їжу в супермаркеті Меркадона (як вийти з готелю, пройти до переїзду і зразу направо, за метрів 30). Там є все, салати, морепродукти, фрукти..по найдешевшим цінам. Недалеко від супермаркету є місце, де можна взяти з собою на виніс печену картоплю і курку гриль (це для тих хто засумував за картоплею, бо так можна картопля зустрічається лише фрі). Макдональдс та Бургер Кінг є, метрів 100 від готелю.

По екскурсіях. Екскурсували самостійно. 15 хв. від готелю ж/д станція, ми брали rвитки на потяг до Барселони. Їхали на 8.45 ранку (1.20 год), зворотній виїзд з Барселони найпізніше в 20.55. Один квиток в 1 сторону коштує 8.80 євро. Можна назд поїхати на автобусі компанії Planas в 23.00 за 15 євро (але автобус їде близько 3 годин).

Брали квитки на екскурсійний автобус по Барселоні. Дуже зручно, їздите з навушниками, де захотіли там вийшли, і можете підсідати на наступний автобус (але тієї фірми, на яку купили квиток). Ціна 19 євро за людину. Працюють з 10 ранку до 10 вечора.

Також їздили в Порт Авентуру на атракціони і в аквапарк. Можна дістатись на паравозику за 4 євро за цілий день, але з цього готелю везуть довго, так як об'їзджають всю курортну зону. Ми їхали близько 45 хвилин, а пішки йшли 20 хвилин. Якщо берете квитки в Порт авентуру, рекомендую на місці брати експрес прохідки, так як черги дуууууууже довгі. Ми були в понеділок і вівторок, то були задоволені, що взяли, тому що по жарі взагалі тяжко, а вчерзі по 1-2 годині вистояти то жах. за цілий день встигли на 10 основних гірок та 2 додатково. Загалом там супер, гірка Шамбала це щось)))Рекомендую.

Готель повністю відповідає своїм 3*, навіть деякі 5* в Єгипті не дотягують до цього рівня.

- розміщення готелю; - персонал - чистота
- за мінусами не слідкували
Добавлено 14.07.16 11:29 (3 585 символов в тексте)
Все отзывы Даша (1)