Регистрация: 07.08.16
Отзыв об отеле Avra Imperial Beach Resort & Spa (отель был переименован 23.03.22)
мае 2014
30.05.14 - 10.06.14

Справжній елітний відпочинок європейського типу

Відпочивали вдвох з чоловіком ,іздили на 10 ночей.Прилетіли в Іракліон,нас посадили в автобуси від анекса почали розвозити всіх по готелях,до нашого готелю іхати близько 3 годин((тому коли всіх розселили,десь на пів дорозі нас двох чекала машина дуже зручна з кондиціонером і приємним російськомовним водієм,він особисто доставив нас до готелю,оце справжній трансфер.дякуємо,таксамо було коли іхали додому за нами просто прислали машину прямо до аеропорту привезли.Готель зустрів привітно,але в першу чергу заселяли європейців,навіть тих котрі приіхали пізніше,ми мусили 2 рази про себе нагадати,тоді заповнили реєстраційні дані і нас повели до номера,він був в головному корпусі недалеко від ресепшена ,з видом на басейн та на всю тереторію готелю👍.номери чисті ,обставлені зі смаком,нові меблі,зручне велике ліжко,велика ванна кімната зі всіми необхідними аксесуарами,є душ і ванна.балкон в номері,телевізор,халати,міні бар платний.в нас були сніданки та вечері,вода і випивка платна,але зранку є фреші,кава,чай безкоштовно.іда просто вище всяких похвал,мясо,риба,креветки,вишукані сири,дієтичний стіл де все на пару,фрукти ,десерти,чипічка найсвіжіші.салати,завжди також свіжі,було по кілька сидів супів усі смачні,але у вигляді крем-супів.до кухні жодних претензій,привітні і виховані офіціанти,є столи вмередині та на вулиці.відпочиваючі усі повністю європейці:німці,італійці,французи,таке враження що ми одні були з ураіни,росіян не було взагалі.при поселенні в номер дають комплімент корзина свіжих фруктів та бутилка вина!дуже багато пар з дітьми а у європейців іх по 2-3.але не можна сказати що це якось заважало,велика територія всім вистачало місця,хороші басейни,здається 3,є дитячий з підігрівом.до моря йти 4 хв воно через дорогу від готелю,зручні лежаки,на пляжі галька.також є зона з лежаками на траві дуже зручно вона ніби на другому ярусі,там тихо і спокійно.готель тверда 5!!!пляжні рушники видають по картках.на пляжі є бар,але працює він всього кілька годин.при виході з готелю відразу потрапляєш в маленьке селеще,але там є різні бари ,кафе,за 5 хв супермаркетзі всім необхідним,та автобусна зупинка.проізд дешевий.багато сувенірних магазинчиків,усі привітні і щирі, -Європа)))відпочинок вдався,готель залишив незабутні враження,море криту дуже класне,з радістю плвернулися б ще не раз☺.

Вид з номера

Фото турагента отеля

ідеальна чистота харчування вайфай літає в лоббі вайфай на пляжі надзручні номери інфраструктура
Добавлено 08.08.16 10:42 (2 323 символов в тексте)