Регистрация: 09.08.16
июле 2016
01.07.16 - 31.07.16

2.3

Почну з того що наш рейс затримали на 4 год. і ми прибули...

Почну з того що наш рейс затримали на 4 год. і ми прибули в готель о другій ночі. Нас зустрів пан Ісмаїл і обурливо повідомив що через те що ми прибули з запізненням, наш номер продано. Потім годину ми чекали поки нас заселять. Номер був просто жахливим : грибок в душі, вода витікала назад у кімнату, через отвір біля унітазу, холодильник не працював, старий телевізор, часто зникало світло, через старе пошкоджене ліжко дитина подерла ногу... Міняти номер не захотіли, сказали що через наплив туристів нічого вільного немає.

Кухня однотипна. Фруктів було дуже мало. Переважно це були яблука та апельсини, іноді давали несмачну, недоспілу диню, або грушу яку теж неможливо було їсти. За 10 днів жодного разу не було морепродуктів. Картопля мала дивний неприємний присмак. Десертнами переважно були бісквіти та молочні киселі з різними барвниками.

Дитяча кімната ще один жах : брудні столи, стелі падає на голову, кондиціонер розвалений...

Сподобався пляж, хоча було багато окурків, але люди самі ж свині і смітили.

Було багато медуз.

Аквагірка була закрита.

Скрізь повно курців, важко було знайти комфортне місце для дитини. Навіть на дитячій дискотеці.

Додам свої фото

Логотип отеля

Вода в душовій витікає в кімнату

Для детей

І це 4 зірки

пляж захід в море
номер медузи
Добавлено 09.08.16 20:42 (1 187 символов в тексте)

23:32 09.08.16

Светлана, с каким туроператором вы летели и кормили ли в самолете?

14:36 10.08.16

Летіли від агенції Альтан, приймаюча сторона Join Up. В літаку давали чай, каву та воду. Трансфер не надали як обіцяли та ще й гід грубіянив.

15:15 10.08.16

Я так и думала, что это Join up! Почитала о них ужасные отзывы и купила тур у Анекса.

22:04 10.08.16

Ми спостерігали за працівниками Анекс. Вони постійно цікавилися у своїх туристів чи комфортно їм, чи все добре, чи потрібна допомога... Зрештою вони і організували нам поїздку в місто, а потім ми попросили привезти фрукти і вони нас приємно здивували. Дуже уважні до своїх клієнтів.

13:35 12.08.16

на всех чартерах сейчас отменили еду. вне зависимо от тур-оператора вас не покормят. берите еду с собой и разрешают бутылку воды на ребенка

13:38 12.08.16

аква горка у нас работала с 10 до 12 и с 14 до 16

13:48 12.08.16

В мае мы летели в Хургаду. Тез тур кормил. Но всегда хорошее заканчивается когда-нибудь.

22:21 12.08.16

В квитках пише ЗАВЖДИ чи є харчування на борту))
І ваш менеджер:проблема в ньому,не сказали
І не Джоін винний у затримці,це все МАУУУУУУ

11:50 13.08.16

Про відсутність харчування було написано у квитках, ми знали. Я про це нічого не кажу, просто відповіла на запитання. Join up не звинувачую в затримці літака, але вони попри затримку в будь-я кому випадку повинні надати людям трансфер як це було передбачено договором. Та пан Наср (гід) сказав мені з дитиною брати таксі, сів з нами, але вийшов коли ми виїхали за межі аеропорту (сказав що в нього тут авто), залишивши нас самих з водієм, який розмовляв лише арабською. Зустрів нас наступного дня і попросив не скаржитись на нього, просто автобус довго треба було чекати... Йому було цікаво лише продати побільше турів по місту, чи морю, особисті питання з якими ми до нього звертались ( проблемний номер, допомогти з сім-картою...) його не цікавили. На зібранні він побачивши постійних клієнтів, попросив підійти їм окремо, натякаючи що для них будуть інші ціни, оскільки вони вже орієнтуються і їх не обманути. Коли я відмовилася вибрати собі щось саме в цей день ( бо я була сама з малою дитиною і не знала як вона себе поведе), то він сказав , що значить я нікуди не поїду, бо треба було визначитись лише сьгодні до сьомої вечора..

Все отзывы Светлана (1)