Регистрация: 22.02.17
феврале 2017
25.02.17 - 10.03.17

за такі гроші можна відпочивати

ВІДПОЧИНОК З СІМ*ЄЮ, все сподобалося на 4, за 40$ заселили в сусідній SPHINX за 20 хв, на 1-му поверсі в 3-х метрах від басейну та 50-метрах від моря, є лагуна з приливом то відливом від 50 см до 1,50 см, і з права море 5-ть метрів зразу глибина і корали, це радує, що є всім де поплавати,і не треба йти пірсом 300-метрів, Пляжом ходять надоївші араби з своїми надоївшими ескурсіями, ми вже були в єгипті де кілька раз, і були вже на всіх ескурсіях, а вони далі лізуть і лізудь в душу,, Їди хватало всім, правда була в обід завжди черга в ресторані біля моря, були раз в рибному ресторані на вечері, нічого дивного не було, Адміністрація так собі на 4, 5-ть раз в неділю вечером в 21-30 були різні цікаві виступи, на тереторії є магазинчики, можна купити подарки,сувеніри, Їздили таксі за 2$ в дві сторони і годину чекав, на базар біля мечеті за ягодами і краветками, краветки 7-10$ кг. ягоди-1$ кг, базар схожий на рибний цвинтар, ЖАХ !!! KING TUT i SPHINX один власник, можна ходити в басейн, снідати, вечеряти куда хочеш,з 10-00 по 17-00 біля моря працює бар, з пивом, віскі, кон*як, морозиво і т,д, відпочинком задоволені, буде можливість, поїдемо ще,

близько море з лагуною глибина зразу кожному на смак
чуть підуставший
Добавлено 18.03.17 14:11 (1 157 символов в тексте)
Все отзывы ilona-oleksandr (1)