Регистрация: 02.05.17
марте 2017
02.03.17 - 09.03.17

Супер відпочинок!

Відпочивали в готелі із сім'єю (2 дорослих і 1 дитина 2,5 років).

Розміщення в готелі. По приїзду поселили в стандартний номер. Номер не великий, але ми й не планували в ньому постійно перебувати. Так як на час перебування в готелі завершувались ремонтні роботи території (доріжки біля корпусів, головний і спортивний басейн), то ми попросили нас переселити в іншу кімнату, оскільки шум за вікном і пилюка не сприяли нормальному обідньому сну дитини. Переселили нас наступного дня, оскільки номери були зайняті. Нам дістався Family room - великий і просторий із одним двоповерховим ліжком і двома нормальними (ми їх зсували разом). Після того як нас переселили, з адміністраціїї декілька разів запитували, чи нас все задовільняє. В номері щодня прибирали і поповнювали запаси води, чаю, кави, цукру. По приїзду безкоштовно в холодильнику Пепсі/7ап. Прибиральник намагався дивувати тваринками із рушників)) Вцілому все задовільняло. Рекомендація: якщо щосьв номері не подобається, просіть щоб вам його поміняли, персонал йде на зустріч, але краще щоб про обмін домовлявся чоловік, а не жінка ;)

Сервіс і обслуговування. Питань не виникало. Персонал ввічливий, не набридає. Дівчата із гест деск - ввічливі і завжди готові допомогти.

Харчування. Їжа в Sunrise на 5+. Великий вибір, гарне оформлення і дійсно дуже смачно. До цього відпочивала в Хілтоні і Реддісоні (Єгипет) і повірте, є з чим зрівняти. Ресторани а-ля карт - були в Asia і в La Trattoria - щоб сказати, що щось супер особливе або відповідає назві, то не дуже. Наприклад, замовила карпаччо з телятини, а отримала скибку буженини. Офіціанти в ресторані дуже ввічливі і мають чудову пам'ять. Наприклад, ми прийшли сіли їсти, а вони підходять з напоями, які ви до цього раз замовляли - чітко знають хто, що замовляє.

Анімація в готелі просто СУПЕР! Постійно щось проводиться: спорт, ігри, танці і на різний смак. Сумно вам не буде 100%. Ввечері міні-діско для малечі + періодично якість шоу. Що цікаво, що директор аніматорів сам приймає активну участь і при цьому притягують батьків також. Як результат, всі усміхнені і радісні :) На вечірні програми ми так і не попали, оскільки треба було вкладати спати дитину. В готелі можна взяти няню, але ми так і не зробили цього, оскільки самі теж засинали рано.

Пляж і море. Для відпочинку з дітьми ідеально. Пологий і чистий пісчаний пляж, в морі є огорожа. Пляж знаходиться в бухті Макаді, тому тут менше вітру і хвиль - супер для відпочинку з дітьми. Як для мене то вода на початку березня не тепла, але чиста і прозора.

Басейни. У всіх ми не побували. Їх доволі багато на території, плюс ми більшість часу проводили на пляжі. Деякі басейни були закриті на реставрацію. На території є водні горки. Кожен знайде щось на свій смак.

Вцілому готелем залишились дуже задоволені. Ремонтні роботи зовсім не напрягали, ми ж знали куди їхали, крім того територія велика, так що обійти ремонт можна було без проблем.

Приємно було, коли нас забирав автобус в аропорт, підійшла аніматор Вікторія - попрощалась зі всіма і побажала щасливої дороги.

Дуже хочу вернутися ще раз в Sunrise Royal Makadi Resort 5* після ремонту. Готель, який залишив тільки приємні спогади.

пляж харчування аніматори сервіс територія свій аквапарк
Добавлено 02.05.17 01:27 (3 174 символов в тексте)

14:55 02.05.17

Шановний Гість,
Команда SUNRISE Select Royal Makadi хотіла б подякувати за Ваші оцінки і коментарі.
Ми сподіваємося вітати вас знову в найближчому майбутньому в SUNRISE Select Royal Makadi і бажаємо вам всього самого найкращого!

З повагою,
Адміністрація