Регистрация: 04.07.17

Отзыв об отеле Kocer Beach (отель был переименован 01.01.18)
июле 2017
16.07.17 - 23.07.17

Удаленный - не влияет на рейтинг

Персонал просто тягне на дно увесь готель

Доброго дня всім!

Відпочивала з хлопцем у цьому готелі. Перш за все, коли ми прибули у Мармарис., нам сказали, що у готелі поламались кондиціонери, тому нас поселяють на два дні у супер-пупер готель Dena City Hotel 4*, але як виявилось це трьохзірковий готель, розташований при дорозі, моря навіть не видно. Номера жахливі, уся сантехніка протікає, працівники готелю можуть нахамити без причини, не розуміють зовсім російської, англійську розуміють тоді, коли хочуть.

До моря йти приблизно 5 хв (власного пляжу немає, ми ходили вже до готелю Kocer)

У вівторок ми зібрали чемодани і прийшли у Kocer, де провели близько двох годин в очікуванні, поки на ресепшині відсканували наші документи зі швидкістю черепахи....з номерами (як виявилось все було в порядку попередні дні, просто готель був переповнений).

Дали нам номер 109 (бічний), ледве випросили, в мене вже істерика починалась від ставлення персоналу.

Інші гості чекали ще довше свого поселення, і у кожного були проблеми.

Коли спустились на вечерю, були шоковані. За пів години до початку вечері, люди стоять в черзі, ніби їжу видають по талонах. Міць мало, щоб всі сіли, потрібно було або підсідати, або чекати. Овочі і салати більш-менш їстівні, вистачає на всіх. Щодо гарячих страв - то стоїть кухар і накидає в тарілку кожному таку порцію, що навіть я була голодна. Якщо прийти за пів години до кінця вечері, сніданку чи обіду, то можна залишитись зовсім голодним, бо на фразу - де їжа, відповідь - всьо, фініш фініш. Фрукти відсутні, солодким і не пахне)

Кава працювала час від часу, вони коли хотіли включали і виключали її, економили напевно.

Алкогольні напитки (джин, горілка, пиво, вино) та безалкогольні були до 22.00 завжди.

Власний пляж, безкоштовні лежаки та парасольки - великий плюс +++. До моря - рукою подати.

Правда, персонал знову ж таки не прибирає територію(

Номера гарні, з ремонтом, уся сантехніка новесенька, телевізор у нас працював (два канали), але багато хто казав, що не працював і його не ремонтували.

Басейна дійсно немає(

Екскурсії

Туроператори + гіди місцеві ставлять велику накрутку на екскурсії та різні програми, для прикладу хамам(стандартна програма) - 18 доларів з особи, в той час, як у місцевих гідів можна купити за 15 доларів НА ДВОХ.

Брали екскурсію в Памуккале у місцевого агентства за 30 доларів з особи, а наш турагент пропонувала за 53 долари З ОСОБИ!

Не пошкодували, все пройшло чудово, російськомовний гід, автобус великий з кондиціонером, ніяких турків чи арабів (як казав гід) не було, всі українці і росіяни.

Пропонували нам масаж лікувальний за 100 лір (!) з особи,

ми взяли у місцевого турка за 20 доларів, приблизно 65 лір (!) ЗА ДВОХ! у готелі Dena Club https://www.tripadvisor.ru/Hotel_Review-g298033-d2065174-Reviews-Club_Dena-Marmaris_Mugla_Province_Turkish_Aegean_Coast.html

Трансфер до-від готелю, були задоволені.

Тому рекомендую не боятись купувати у місцевих тури, екскурсії, хамам та масажі. У них дешевше, якість та сама!

Будьте готові торгуватись, особливо за шкіру, хутро та золото! Ціну можна знизити до 50-70%!

Туроператора TPG не рекомендую.

Туди рейс затримали на 2 години, назад на 4.

розташування безплатний пляж лежаки парасолі ванна кімната
персонал обслуговування їжа бруд відсутність басейна
Добавлено 25.07.17 11:56 (3 193 символов в тексте)
Все отзывы Марта (2)