Регистрация: 09.08.17

августе 2017
01.08.17 - 09.08.17

РЕКОМЕНДУЮ!!!!

Відпочивали з сестрою, чоловіком і дитиною. Зустріли нас гостинно, в номері дуже гарно, вид з балкона на море і басейн. Номер прибирали щодня, поповнювали шампунь, кондиціонер, мило щоденно, крім того, були ватні палички, ватні диски. Не було станка для гоління, беріть із собою). Сніданок, обід і вечеря тривають по 3 години, тобто їж коди хочеш, ск хочеш). Перші дні ми з моря приходили обідати в готель, але потім обідали на пляжі, вибір їжі менший ніж в готелі, але теж можна поїсти смачно і вдосталь!

На пляжі гарно, є водичка в холодильнику, на барі можна взяти пиво, коктелі, асті, пепсі .... Шезлонгів, парасоль від сонця і накритих матрасів вистачає для всіх, жодного разу не було шоб все було зайнято. Море чисте, тепле, людей помірно. Одного разу досить близько до берега підплила акула, але кажуть, вона боїться людей, є звукові відлякувачі. На пляжі є сцена, на якій вечорами дискотека і розваги для дітей і дорослих, також є дитяча площадка і різні ігри.

Одним словом готель відповідає 5 зіркам, персонал привітний, розмовляє російською, англійською мовами. За період відпочинку жодного зауваження чи претензій до нас не було.

Рекомендую готель РАМАДА РЕЗОРТ ЛАРА!

Развлечения и спорт

чистота спокійно смачна і користа їжа гарні краєвиди ввічливий персонал
Добавлено 09.08.17 13:54 (1 183 символов в тексте)
Все отзывы Лариса (1)