Регистрация: 17.08.17
августе 2017
06.08.17 - 16.08.17

Гарний готель.

Відпочивали в готелі з 6 по 16 серпня 2017р. Загальне враження про готель дуже позитивне. Повернулися з відпочинку задоволені.

В готель приїхали ми о 10 год ранку, але заселили нас в номер о 12 год.

Номер: не маленький, гарний, чистий, з кондиціонером. За холодильник та сейф потрібно було доплачувати за кожен день користування. Як на мене це неправильно. Шампунь, гелі для душу та мило щодня докладали, тому з собою можна не брати.

Харчування: дуже смачно, є з чого вибрати, дуже багато риби, фруктів. Єдине на сніданок щодня те саме, то за 10 днів проїлося.

Персонал привітний.

Море: дуже класне, мілке, що нам було дуже важливо, бо були з дітьми, пісочок. Тепле. Єдине дивувало, що сонце виходило аж об 11 год. До моря йти десь 20-30 хв. повільно, але це зовсім було не складно і не викликало в нас дискомфорту чи небажання іти до моря. Єдине, що дуже часто їздять поїзди, тому колію частенько закривали і потрібно було чекати поки проїде поїзд.

Екскурсії: від свого туроператора їздили на гору Монсеррат та Будапешт преміум. Він цих екскурсій ми просто взахваті. Відвідали також Порт Авентура!!! Будучи в Салоу варто відвідати ці атракціони!!! Багато людей, але черги досить швидко ідуть найдовші 1-1,5 год.

В загальному дуже задоволені і відпочинком і готелем і морем!!!

Великий плюс готелю, як на мене, це те що він розташований не в туристичній зоні, а посеред житлових будинків, тому не так шумно вечорами і ціни дешевші ніж на набережній.

По дорозі з моря до готелю (зразу за залізничною колією справа) є супермаркет Маркадонна, в якому закупляються місцеві мешканці. Ми там скуповувалися продуктами та всім необхідним.

харчування розташування
холодильник сейф платні
Добавлено 17.08.17 20:47 (1 644 символов в тексте)
Все отзывы natali (1)