Регистрация: 25.09.17
сентябре 2017
10.09.17 - 17.09.17

Бюджетний готель

Повернулись з відпочинку тиждень тому, враження не дуже...Приїхали в готель в 00.30, втомлені з дороги і голодні, але нам не запропонували поїсти, щей поселили нас у сусідній готель!! - Club Bayar Beach 3* (хоча у ваучері Grand Bayar 4*) без будь яких пояснень! Провів нас у номер, наче лікарняна палата, білі стіни, білі меблі, запах старості, шафи поламані, душ і кришка унітазу теж, двері на балкон не зачиняються, рушники брудні і з волоссям... на балконі все бруднюще, скло і дзеркала ніколи не протирали, одним словом там брудно і неприємно! Наступного дня вдалось домовитись про переселення в наш готель за 10$. Номери там затишні, новіші, чисті, прибирали щодня, міняли постіль і рушники через день. В нас був номер з видом на море) Щодо харчування претензій нема, їжа смачна і вибір є, голодними ми не були. Напої так собі... вода, кава, чай, замість соків - вода зі смаком апельсина, пепсі треба окремо просити, щоб налили з холодильника, з алкоголю - пиво, місцева водка, і вино біле/червоне... бармени не дуже охоче роблять коктелі, дають по одному стакану в одні руки, треба довго стояти в черзі... Пляж піщаний, але є скалисті каміння в морі, гострі, до них можна порізатись... шезлонги є, але багато поломаних... Анімації в цьому готелі немає, забагато рос.музики 90-2000-х років... Wi-Fi слабенький і тільки на рецепції. Окремо скажу про гіда Рамазана! його цікавлять тільки ваші гроші! побільше екскурсій вам продати. Ми поїхали на джип сафарі по 40$ з люд., а в Роми були по 15$... Замість того, щоб допомогти нам з переселенням в наш готель, він ще відмовляв нас, що тут однаковий сервіс, номери такі самі, і взагалі немає мість!!! Одним словом не чекайте тут розваг і сервісу, краще не економити на цьому

ціна 5хв до пляжу харчування вид на море
персонал напої
Добавлено 25.09.17 15:54 (1 726 символов в тексте)

03:33 01.03.18

А если еще будите писать на украинской мове Вам и в 2018 не повезет с отелем

12:57 02.03.18

Вообще нихрена не понятно.

21:03 06.07.18

Все понятно написано.

12:09 15.08.18

Для тих хто не розуміє української є https://translate.google.com.ua/

Все отзывы finlya (1)