Регистрация: 02.10.17
сентябре 2017
16.09.17 - 23.09.17

3.7

ВІДПОЧИНОК НА ОДИН РАЗ

Зустріли нас нормально,навіть дуже привітно В Тунісі ніхто до тебе в карман за " чайовими " не лізе. Харчування нас дуже здивувало, просто не стандартне з їхніми не зрозумілими приправами, іноді неможливо їсти,але хто любить експериментувати-ВПЕРЕД. Місцеві алкогольні напої специфічні,це вам не Турція . Басейн чистий,хлорки мінімум. На пляжі радувало тільки море і секюреті "Ali"..На рахунок анімації...краще промовчу....ЖАХ...! В Тунісі рекомендую відпочивати мінімум 14 днів щоб мати змогу відвідати визначні місця , відчути колорит,обовязково замовити філіжанку запашної кави та місцевий кальян.

Я відпочила душею, але мене дуже розчарувала ця країна на рахунок "ЧИСТОТИ".....Як так така країна з розвиненою економікою,стабільною валютою,НЕ МОЖЕ ВЗАГАЛІ ВИРІШИТИ ПИТАННЯ .." ЧИСТО НЕ ТАМ ДЕ ПРИБИРАЮТЬ , А ТАМ ДЕ НЕ СМІТЯТЬ".

Любителям морської їжі неодмінном завітайте в місцевий ресторанчик, ЦЕ ТОГО ВАРТЕ. І не забувайте що там правил дорожнього руху ніхто не дотримується, обережніше на пішоходних переходах.Тому ті хто побували в Турції та Єгипті неодмінно відвідайте Цікавий Туніс.

порядність та привітність
анімація та харчування
Добавлено 01.10.17 23:16 (1 100 символов в тексте)

15:15 16.10.17

Мне еда наоборот показалась более европейской. Из непривычного и острого - только хариса. Но ее можно не брать). Да и вино сухое обычное.

Все отзывы Александр (2)