Регистрация: 21.10.17
Отзыв об отеле Belport Beach (отель был переименован 01.01.20)
августе 2017
01.08.17 - 10.08.17

Претензия - не влияет на рейтинг

Читайте свіжі відгуки. Готель - не для сімей.

Були в серпні 2017р., дуже шкодували, що вибрали цей готель ((

Позитив лише - близькість до моря.

Номери - дуже малі, для сім"ї мало місця було розвернутись (2 дорослих, дитина 11р і 1 р.), сантехніка стара, пліснява. Не прибирали, самі бігали за татаркою, щоб хоч рушники змінила.

Їжа - це жах... безліч було страв, а їсти нема що, багато сої... брали лише просто нарізані овочі, та макарони.

І гроші коштувала путівка не малі... вагались між Єгиптом і Туреччиною, і от помилились з вибором.

Клімат - в серпні було дуже парко і гаряче... як в парні, не рекомендую їхати з малими дітьми в цей період точно.

Пошкодуйте своїх грошей - підшукайте кращий варіант, ніж Белпорт.

p.s. і на останок, дитина менша наша там заразилась Коксакі ((( багато на території його мали... прилетіли додому і загриміли в лікарню (( так от відпочили в Белпорті цього літа.

Читайте свіжі відгуки - це завжди показник.

пляж пляж близькість моря
харчування бруд в номері відсутність інтернету
Добавлено 21.10.17 14:52 (903 символов в тексте)

22:35 21.10.17

Так чому ж ви коли обирали не читали відгуків? Тут же все ясно, в цьому році 90% відгуків жахливі. Ми купували просто ще на початку березня тур в Бельпорт. Бо у 2016 не було такого потока негативних відгуків. А у середині травняяі вже зрозумів, що попав по повній. І хоча до середини липня, коли ми ам відпочивали, ще був час. Та вирішили не міняти. Вибачався перед дружиною, що повіз її в цей отель. Перший раз в житті так помилився із вибором. Дійсно в тому ж Бельдібі навіть за меньші гроші можна було відпочити у значно кращих умовах. Мені радили ще до поїздки ті, хто тут у травні відпочивали. Та ми не послухали. Не скажу, що прям жалкуємо. Але розчарування дуже сильне. Стосовно жари, то в Єгипті у серпні ще на +10 градусів жарче, ніж в Кемері. Тому краще їхати в Мармаріс у серпні тим, кому жарко. Там клімат значно м`якіший.

Все отзывы Христина (1)