Регистрация: 05.01.18
январе 2018
13.01.18 - 20.01.18

Відпочивали з подружкою 13-20січня

Добрий день,відпочивали в Мексікана з подругою, в цілому для людей які їдуть за морем пляжем , сонечкрм готель цілком нормальний, та для людей які люблять дискотеки і тусовки тут буде скучно.

Почну з початку, ми приїхали вранці заселили нас зразу, номер цілком нормальний для життя, чистота на тверду 4, (може і зависила) хто придирається то таке.

Харчування було якісне, свіже, та з морепродуктами і фруктами біда, зате солодощі були і все ж, особисто я переїдала, голодними ніхто не був.Напої поганенькі,хто любитель попити тому в магазин, зате пиво перекриває всі мінуси(ну це для мене)

Море воно прекрасне, чисте, солоне ,тепле, за 2 пляжі готелю окреме спасибі, тут і хто не міє є піщаний і хто вміє є кораловий ,де є чудові рибки, і корали , краса чудового червоного моря, та з автобусами справжня біда їх два, на піщаний вранці, на кораловий вранці і після обіду, це сумно, бо люди не встигали поїст і бігли на автобус, тут готелю треба щось вирішувати(((.

Анімація була скупенька, дискотеки впринципі були, та людей в готелі мало і тусні як такої не було.

В Шармі є що подивитися і куди піди і зїздити , тому готель в принципі рекомендую!!! Приємний і уважний персонал. хороші басейни, смачна кава, незабутнє море і маса вражень.

Добавлено 31.01.18 13:36 (1 254 символов в тексте)
Все отзывы Мaria (1)