Регистрация: 15.03.18
сентябре 2017
01.09.17 - 30.09.17

1.7

Мини отзыв - не влияет на рейтинг

Не рекомендую!!!!!

Відпочивали осінню 2017 року! Дорога до готелю недалека, заселили нас відносно швидко! Проте сам готель в жахливому стані, давним-давно потребує ремонту! Плюс має не дуже приємний запах! Номер впринципі непоганий загалом, якщо не звертати увагу на погане прибирання!! Вигляд з вікна виходить на пустир! Не дуже приємна картинка! Сама територія готелю більш-менш пристойна, але це для дуууже невибагливих туристів!! Найгірше з цього всього - це їжа!!! Крім того, що майже не було вибору, так ще й несмачна!!! Я, наприклад, їсти майже нічого, крім фруктів, не могла! З напоїв місцеве вино (несмачне), пиво (можна пити) і кольорова вода, на кшталт солодкої (як з 90-х)!!! Єдине, що персонал більш-менш привітний! Хоч якимось чином намагаються перекрити всі недоліки готелю!! Анімація ніяка!!! Також найбільшим плюсом було море: знаходиться недалеко від готелю, чисте, тепле!!!! А все інше розчарувало повністю!!! Врятувало лише те, що ми змінити готель, тому що провести там всю відпустку було б просто нестерпно!!!!

море
готель старий готель їжа!!!! все напоі прибирання анімація неприємний запах в готелі
Добавлено 15.03.18 23:35 (1 013 символов в тексте)
Все отзывы Viktoriia (1)