Регистрация: 13.08.17
Отзыв об отеле Sentido Mamlouk Palace Resort (отель был переименован 01.01.22)
сентябре 2017
01.09.17 - 30.09.17

Наш прекрасний відпочинок

Привіт-вибачте шо так пізно пишу!!!Відпочивали в кінці вересня того року-3сімї!!!Перед цим були в Хургаді 4рази;Готель вибирали довго-залишились задоволеними!!!Дуже чуйний персонал-поселили нас всіх разом там де ми хотіли,всі побажання які були-виконували!!!Аніматори з дітками знайшли спільну мову зразу;номера-маленькі порівняно з іншими готелями де ми були,але все чисто і акуратно-вода,чай,фрукти!!!Територія-зелена,чиста,все зручно розміщено!!!Головний ресторан:вибір їжі великий,завжди все було свіжим,багато страв з мангалу;раз в тиждень-рибний день:королівські креветки,морепродукти гриль,стейки лосося,суші!!!Великий вибір супів,фруктів!!!В "Garden"-ходили в Італійський ресторан-дуже-дуже сподобалось;також там величезний аквапарк-єдина проблема завжди не вистачало матрасів,потрібно було чекати,коли хтось накатається щоб забрати матрас!!!З напоїв пили пиво(смачне),пакетовані соки,молочні коктейлі!!!Обслуговування на вищому рівні,ніхто не чіпляється,все що попросив чітко виконують!!!Посуда,стакани у всіх ресторанах-чисті!!!Шезлонги чуть "підуставші",але не страшно;Аніматори активні,цікаві,веселі-скучати не давали!!!Не далеко від готелю знаходиться Senzo mall-ходили туди купляти манго(вибір величезний,ціни копійки)Відпочинок був реально дуже крутий!!!!Ми обов'язково ще сюди повернемося!!!Забула сказати wi-fi ловить всюди і дуже хороша якість!!!

територія обслуговування персонал море
вони напевно є але ми їх не помічали
Добавлено 13.05.18 10:26 (1 365 символов в тексте)

12:25 17.05.18

Уважаемый гость,

Мы хотели бы поблагодарить Вас за оставленный комментарий о нашем отеле. Мы рады, что Вы остались довольны своим отдыхом и с нетерпением будем снова ждать Вас в SENTIDO Mamlouk Palace.
С уважением,
Центр по обслуживанию гостей и менеджмент отеля Sentido Mamlouk Palace Resort.

Все отзывы Наталия (2)