Регистрация: 13.06.16
августе 2018
01.08.18 - 31.08.18

Готель з гарним рифом і інтернетом.

Відпочивала в готелі з сімєю в серпні 2018. Готель сподобався, каскадного типу, море видно звідусіль. Майже всі номери другого поверху мають вид на море. Інтернет у готеля добрий, у нас в номері був. Готель має гарний риф, багато рибок, бачили ската, мурену. Територія готеля зелена, доглянута, садівники дуже стараються, бачила їх за роботою. Готель має понтон. Хотілося б звичайно зробити його трохи більшим, бо коли підїджають човни, люди які не вміють плавати збиваються в кучу біля сходинок на кругах і в жилетах і вже не можливо ні вийти з моря, ні зайти. На понтоні знаходиться постійно рятівник, допомагає, іноді у разі наявності позичає маску.

Нам попався двокімнатний фемелі рум з доплатою, номер після реновації, мебель стара, але все працювало. Рушники міняли кожний день, прибирання ретельне. Чайник, фен, кондиціонер, телевізор- робочі.

У готелі відпочиває багато українців, італійців, арабів. Так, до італійців трохи інше ставлення через укладений договір готелем, у них свій окремий ресторан, окремі коктельні вечірки. Але суттєвої різниці персонал до інших національностей не робить.

Відвідували аля карт ресторани. Один на пляжі- східний, інший на криші- індійський. Індійський для тих, хто любить гостре, ми не змогли оцінити його.

Харчування добре, без морепродуктів, але великий вибір мяса, рису, картопля, салатів, солодощів, шаурма, риби,курка барбекю, тощо. Дуже сподобався мякий сир фета, салат з моркви, солодощі і велий вибір варення до вафель та оладок. Голодним не будете.

Побільше б фруктів не в нарізці і в сиропі, а кусками. Кожен день виноград, фініки, яблука, іноді кавун, диня, гуава.Є кава з автомату смачна. Сподобалось пиво і червоне вино. Біле не смачне. Пробували морозиво, воно з порошку і не смачне, більше його не їли.

Персонал готелю знає російську, італійську, англійську, питається як справи і дуже уважний, всі проблеми вирішують.Інші відпочиваючі розазували що їх тричі пересиляли без доплат, поки не знайшли те, що їм підійшло. Чули про випадки пропажі рушників, масок, проблеми з животом, тощо.

Діти дитячий клуб не відвідували, та що за анімацію не можу нічого сказати.

З вечірних шоу попали були на факіра і фокусника.

Готель рекомендую.

Анимация

риф риф.територія
їда
Добавлено 03.09.18 09:32 (2 206 символов в тексте)

10:25 03.09.18

басейни чисті

21:08 04.09.18

Уважаемая Оксана,
Мы ценим Ваши рекомендации отеля и сервиса предоставленного в SUNRISE Diamond Beach Resort -Select- и мы рады, что Вам понравился отдых в нашем отеле.
Мы будем рады видеть Вас снова в SUNRISE Diamond Beach Resort -Select- и будем ждать с нетерпением, чтобы создавать вместе новые прекрасные воспоминания о чудесном времени в Шарм эль Шейхе!
С наилучшими пожеланиями,
Руководство отеля

14:10 08.09.18

дякую

16:54 09.02.20

У итальянцев не было своего, отдельного ресторана)))) Ресторан Basilico - да, с итальянским направлением (много пасты и разных соусов, лазаньи, ризотто, пицца, фокачча) шеф-повар итальянец (неоднократно присутствовал во время ужинов, и интересовался у отдыхающих понравились ли приготовленные блюда). Да, на ужине много итальянцев, но и мы там спокойно кушали)) Этот ресторан понравился тем, что в нём более изысканные блюда и отличная кондитерка, хорошая сервировка стола, официанты бесконечно подносят напитки))

00:46 18.12.20

В августе 2018 там отдельное питание было и отдельный ресторан для итальянцев и браслеты другого цвета были, чтоб отличить где итальянцы!!! Не приятно было, они могли посещать везде, нас не пускали!

17:19 18.07.20

а нас не пустили в 2018

11:52 20.12.20

В этом году таких отличий нету, так что смело езжайте))

Все отзывы oksana оксана (11)