Регистрация: 16.12.13
ноябре 2018
03.11.18 - 09.11.18

Відпочинок вдався

Тільки повернулись з відпочинку. Враження позитивні. Анекс тур - компанія яку рекомендую всім. Організація просто суперова. Прилетіли в 6.00 ранку через годинку були в готелі (це 15хв. від аеропорту). Розуміли що заселення лише з 14.00 проте працівник готелю запропонував нам за невелику оплату (5у.о.) сходити на сніданок, після чого нам запропонували заселитись. Від номерів чогось надзвичайного не очікували про це вказувалоась на сайті готелю, тому номер самий звичайний, меблі старі,все що було новим 10 років тому, те й залишилось. Ванна кімната терпима. Полотенця чисті, трішки не сподобались матраси, хочеться все обновити. Це єдиний мінус в готелі. Тому що територія просто шикарна, асортимент в ресторані великий та їжа смачна, донька моя веган - то для неї був рай у виборі продуктів. Наступне враження - це звичайно море і кораловий риф який поруч нашого пляжу. Бракує слів щоб описати цю красу. Працівники готелю, працвники на пляжі і на басейнах - дуже відповідальні. Мали змогу навіть бачити роботу медика - потрібна була допомога відпочиваючому (поранився коралами). Аніматори теж вправно виконували свою роботу. Всім велике дякую за чудовий відпочинок. Плануємо знову поїздку в цей готель, незважаючи на старі номери, це не таке важливо - як ті враження і емоціїї які ти отримуєш від моря.

територія ресторан море персонал
номери лежаки на басйені та на пляжі
Добавлено 12.11.18 16:36 (1 307 символов в тексте)

17:39 05.12.18

Доброго дня, скажіть, будь ласка, чи є захід в море з пляжу, чи малій дитині буде де плавати?

17:52 17.01.19

Наталю, вхід в море лише з понтона, з берегу вхід піщаний до 2*х метрів