Регистрация: 28.05.19
мае 2019
14.05.19 - 23.05.19

Райський відпочинок

В Movenpick відпочивали з 14 по 23 травня, провели там неймовірний медовий місяць)

Обрали цей готель в першу чергу саме тому, що він знаходиться дуже близько від ізраїльського кордону, адже ми хотіли поїхати на екскурсію в Ізраїль, що і зробили. Хочу сказати, що це країна, яка заворожує і захоплює з першого погляду. Екскурсія дуже вражає, рекомендую всім!)

Так, як ми молодята, нас поселили в кращий номер з видом на басейн і море ( а мали жити в номері з видом на гори) також приємно було, що нас заселили одразу по прибутті в готель, а не після 14.00.

В номері доволі просто, і водночас комфортно. Прибирання щодня, і щодня доставляють миючі засоби. Плюсом було те, що нам дали безкоштовний wi-fi в кімнаті, з хорошою швидкістю, що дозволило додивитись останні серії «Ігри престолів») також на території всього готельного комплексу є wi-fi, місцями слабший сигнал, зокрема на пляжі, але в загальному хороший зв'язок був всюди.

Вид з балкону – просто окрема тема)) неймовірно красиво і вдень, і вночі)

Ресторан великий, кухня багата і різноманітна, все смачне. Дуже приємний обслуговуючий персонал: всі привітні і щирі, завжди посміхаються і створюють прекрасну атмосферу.

Бар на пляжі і в басейні досить непоганий, алкоголь нерозведений, напої за бажанням подають з льодом, що не може не радувати при температурі +42)))

Море чисте, але при вході краще користуватись спеціальним взуттям.

На територію готелю постійно підтримується чистота і порядок, багато зелені, квітів. Готель дійсно заслуговує на всі свої 5 зірок, і тримає марку.

Одним словом, обираючи готель MOVENPICK RESORT TABA, ви жодного разу не пожалієте! Це місце, куди хочеться повертатись)

Добавлено 28.05.19 17:45 (1 672 символов в тексте)

16:35 07.10.19

Добрый день. Скажите пожалуйста, через какую фирму вы ездили на экскурсию в Иерусалим? Спасибо.

Все отзывы Оксана (1)