Регистрация: 25.06.13
июле 2018
09.07.18 - 15.07.18

Відпочинок в Olympus Palace 4* в липні 2018 р

Шукаючи тур на відпочинок в цьому році, згадалась подорож в Салоу. Брали тур у Анекса, сервіс якого бажає кращого, летіли з Азуром: і туди і назад багатогодинні затримки. Але відпочинок в Салоу в

готелі Olympus Palace 4* знівелював негативи від перельотів. Мали приїхати в готель з 21 по 22 годину, але через затримку рейсу прибули після 1 години ночі, сплатили податок тур. і нам дали ключі від номеру. Номер після ремонту, що приємно, на 3 поверсі, тихий, ніхто не заважав спати( я перед поїздкою висилала лист з прохання про надання тихого номеру - відповіли швидко) , стояв чайник, був холодильник, сейф - безкоштовно, телевізор (не користувались, взяли ноут з дому) вай-фай в номері. Брали напівпансіон, в дні, коли їздили на екскурсії, брали ланч бокс. Було смачно, не сподобались креветки , були майже живі, але можливо ми не знаємо, які вони мають бути правильні. Воду купували в маркетах поблизу. Пенсіонерів в готелі відпочивало багато, тому що в Іспанії кожному пенсіонеру раз в рік виділяють путівку на відпочинок оплачену, якщо хочеш за кордоном відпочивати , то вже черга. В готелі на даху басейн, але ми там відпочивали 1 день, бо вітряно, як виходиш з води. До пляжу Llevant , хвилин 10 , по рівній і гарній вуличці , пляж хороший, парасольки і шезлонги платні ( не користувались - купили парасолю і циновки ), пісочок золотистий, розповідали, що на другому пляжі Ponent, ще більше слюди і він більш золотавий, вода тепла, дно пологе, людей багато, але не напряжно, ногомийка , душ присутні . Їздили з Анексом в Барселону, чекали годину на зупинці, бо вони нас забули і добре, що з нами була супроводжуюча , видзвонила і повернула автобус, який уже поїхав в Барселону. Барселона сподобалась, але дуже все бігом. Ходили в Порт Авентура , білети були зі скидками, тому що купували мармелад, в якому була акція. Відпочинок сподобався, розглядаємо цей готель для відпочинку в цьому році, але, на жаль, він суттєво подорожчав.

PAVLO оценил сервисы

Розташування харчування сервіс
Меблі на рецепшен
Добавлено 12.06.19 21:07 (1 953 символов в тексте)
Все отзывы PAVLO ZABRODSKYI (5)