Регистрация: 20.06.19
Отзыв об отеле Akoya Resort (отель был переименован 01.01.23)
июне 2019
09.06.19 - 16.06.19

За ці гроші дуже хороший готель

Поїздка обійшлась нам в 31тис грн за двох на 7днів з 9.06.19 по 16.06.19,виліт з Києва в Іракліон,авіалінії Розавітрів,тур оператор Каламакі,трансфер з Іракліону в Ретимно около 2-ох годин,готель знаходиться в хорошому місці до моря йти около 10хвилин пляж Banana beach ,лежаки безкоштовні,говорити що з готель Блу резорт і вуаля.Коротко про готель,готель старий,цього року його повністю відреставрували,все чистенько затишно,в деяких номерах ще йдуть ремонти,кухня досить непогана готель приймає гостей по all inclusive,персонал весь привітний навіть дуже,особливо бармен Іоніс ми його кликали Ваня ),номери краще брати 629,630,631,632,вид шикарний на море та басейн,в нас був 631номер,прибирають кожен день,душова так собі готель в загальному тягне на слабу 3 але тим не менше приїхавши на Крит в готелі сидіти непотрібно в загальному все добре рекомендую.Нівякому разі не купляйте в ваших гідів путівки по криту типу Санторіні Балос в них набагато дорожче,ми брали на вулиці на Балос 36евро санторіні від 115 до 135евро,машина від 30евро доба.Крит рекомендуем на всі 100 і варто побувати на Санторіні ці гроші цього вартують,бухта Балос.Елафонісі розові піски краще їхати самому на машині і виїхати з самого ранку.Дякую,якщо цікавить щось більш детально розповім.

А ще одне від готелю до моря їздить автобус 4рази в день

Вид з бару

Їдальня

Логотип отеля

Затишно чисто
Немає як таких все добре
Добавлено 20.06.19 15:54 (1 324 символов в тексте)

19:11 24.06.19

Добрий день. Підскажіть, що полюбляє персонал в готелі з України? Який смачний презент привезти? І Ви кажете брати краще номери від 629 по 632, як персонал реагує на такі прохання?

16:33 25.06.19

На рахунок презентів незнаю,можна їм привезти нашої горілки,а за номер потрібно зразу писати якщо через агенцію,якщо самому то я думаю без проблем можна домовитись на рецепції якщо один з цих номерів вільний.Чяйових вони невимагають,персонал дуже добре відноситься до всіх,якщо збираєтесь в цей готель не пошкодуєте,особливо бармен Ionis,Ваня дуже приземна людина

19:35 31.08.19

Доброго дня! Підкажіть будь ласка, чи є на пляжі волейбольна площадка?

19:35 31.08.19

Чи можливо весь десь бачили де грають в волейбол?

18:33 28.05.20

Ні не бачили.
Там де ми були ,присутні сітка для волейболу

22:12 07.01.20

Підкажіть, будь ласка, як сама місцевість де готель,є де вийти погуляти? Це місто чи селище? Є щось цікаве подивитися

18:34 28.05.20

Це типу село,еле вийти є де погуляти