Регистрация: 04.03.16
Читательский охват: 2016
июле 2019
13.07.19 - 20.07.19

Відпочинок в Novotel Sharm el Sheikh (Palm) 5*

Відпочивали ми з друзями в Novotel Palm з 13. 07 по 20.07.2019 року, як завжди з CORAL TRAVEL. Середина літа, спека. Прилетіли в Шарм на обід. Капітан літака повідомив, що температура в Шармі 380С. Більше ніде ми не бачили інформації про температуру, як в інших готелях. Додам, що це була наша п’ятнадцята поїздка в Єгипет. Доїхали в готель добре і заселили нас швидко та, по проханні, два номери поруч. Номер та прибирання номера на оцінку 4. Найкраще що в цьому готелі це – пляж, це затока Наама Бей. Пісчаний пляж на одному рівні без перепадів та терас, вхід в море чудовий і місцями є коралові рифи з безліччю різних рибок. Дуже добре для відпочинку з дітьми та такими, що не вміють плавати. Припливи та відпливи майже не замітні. Готель складається з двох незалежних частин; одна частина - Novotel Beach. Він розташований на першій лінії, тобто біля моря, а друга частина (через магістраль) - Novotel Palm, тобто друга лінія (треба до моря йти приблизно 500м), він дешевший. В Novotel Beach поселяють більше місцевих мешканців, які забавляються до ранку, ну і шумлять. А в Novotel Palm тихіше. Бар на пляжі обслуговує всіх відвідувачів. Там можна випити всяких напоїв, а також і спиртних. Їдять туристи кожен в своєму готелі. В столовій, бо це не можна назвати рестораном, є різні страви. Нам було достатньо, але майже, кожний день однакове. Ще один тиждень можна витримати… В цій столовій бару нема. Хіба наливали вино, а за пивом чи спиртним треба бігти до бару біля басейну. Я в перший день, по привичці, покликав офіціанта і замовив нам напитки, то ми повечеряли тоді він появився з напитками, коли вони вже стали не потрібні. Саме гірше після вечері… Виходиш з їдальні на двір – як в духовку попадаєш – жара. Жінки красиво одягнулися, з них тече піт! Куди подітися! Лобі бару нема… Одна маленька рецепшин де можна трошки охолодитися! А там все зайнято, бо тільки там є інтернет, і то слабенький! Один вихід – тікати в номер, там прохолодно бо працює кондиціонер. А хочеться посидіти ввечері в холодочку, послухати пісні, попити якісь напитки так, як це робиться в любих стандартних готелях. Ресторани алякард також розташовані не в приміщені. Ми відвідували їх два рази і обливалися «десятим потом». Я ще не бачив, щоб в 5-ти зіркових готелях закінчувалася горілка чи пиво. А тут таке сталося. Персонал не веселий, не привітний, не вітається.

Анімація; дівчата стараються, цілий день бігають і розвеселяють туристів, але ввечері, подивитися анімацію, мало людей. Я думаю, що це із-за того, що анімація проходить в Novotel Beach в платному барі і також не в приміщені. Жара і відсутність безплатних напитків не приваблює відвідувачів.

Спа салон; Брали масажі; масаж – може бути, але коли приходиш на визначений час, масажист може бути зайнятий. Просять прийти пізніше.

Висновок; для друзів цей готель Novotel Palm не рекомендую.

Олег оценил сервисы

Лобі бару нема
Добавлено 22.07.19 07:51 (2 857 символов в тексте)

18:19 22.07.19

Уважаемый Олег!
Солнечное приветствие из отеля Novotel Sharm El Sheikh!
Менеджмент и весь персонал благодарит Вас за написание отзыва и за то, что Вы выбрали наш отель для Вашего отдыха!
К сожалению, судя по комментариям , отель не оправдал Ваши ожидания на 100%, за что мы искренне приносим извинения.
Несомненно, мы позаботимся об улучшении моментов, которые Вы описали в своем отзыве, и сделаем все возможное для того, чтобы в следующий раз все услуги соответствовали Вашим требованиям.
Будем искренне рады, если Вы вновь решите посетить наш отель.
С уважением,
Галал Эль Сафти
Генеральный менеджер

19:33 30.07.19

--- Виходиш з їдальні на двір – як в духовку попадаєш – жара. Жінки красиво одягнулися, з них тече піт!

Мне вспомнился старый анекдот на эту тему.

Начальник спрашивает у подчиненного:
— Ты водку теплую любишь?
— Нет.
— А женщин потных?
— Тоже нет.
— Вот и славненько, в отпуск пойдешь в декабре...