Регистрация: 25.07.19
июне 2019
30.06.19 - 07.07.19

без питания

Мини отзыв - не влияет на рейтинг

Це був наш медовий місяць, і він був незабутнім.

Готель дуже сподобався, все чисте хоч і не нове,в апартаментах є весь необхідний посуд, також надаються полотенця, у ванній кімнаті є фен та мило. Прибирали регулярно, кожен день, постіль змінили через 3-4 дні нашого відпочинку, господарка, вона і покоївка, неймовірно мила та добра, розмовляє англійською, завжди допоможе вирішити будь яке питання. Готель не новий, але знаходить поблизу магазину та ресторанчиків, також потішила тишина та спокій в готелі. До моря хвилин 5 пішки, спускатися швидко і легко, але підніматися нажаль не так. Загалом дуже сподобалось.

Отель очень понравился, все чисто хоть и не новое, в апартаментах есть вся необходимая посуда, также предоставляются полотенца, в ванной комнате есть фен и мыло. Убирали регулярно, каждый день, постель сменили через 3-4 дня нашего отдыха, хозяйка, она и горничная, невероятно милая и добрая, говорит по-английски, всегда поможет решить любой вопрос. Отель не новый, но находит возле магазина и ресторанчиков, также порадовала тишина и спокойствие в отеле. До моря минут 5 пешком, спускаться быстро и легко, но подниматься к сожалению не так. В общем очень понравилось.

Чистота близько розташовані магазин та ресторани неподалік автобусна зупинка тишина та спокій прекрасне море та пляж.
Тяжко підніматися від моря
Добавлено 25.07.19 22:45 (1 137 символов в тексте)