Регистрация: 08.08.19
июле 2019
30.07.19 - 05.08.19

3.3

Претензия - не влияет на рейтинг

На 5 зіркрвий готель не тяне максимум 4-

Приїхавши в Аеропорт Шарм Ель Шейху нас зустрів представник Join up. Який почав кричати що б йшли в автобус бо нас ніхто чекати не буде. Ми хотіли купити стартовий тому стояли в черзі чекали він підходив разів 5 тому ми вирішили всетаки піти до автобуса. А потім прийшлося в три дорого купувати біля готелю. Перевіривши чи ми прийшли в той автобус по фаміліях сіли. Через пів години виїхали. Ще один представник Join up розповів в які готелі їдим. Нас привезли не в той готель. І побачили це тільки за дві години коли нам набридло чекати і ми вирішили заплатити що б скоріше заселили. Типу вибачилися що так вийшло. Ми самі взяли таксі і приїхали нарешті в наш готель. Підійшли до нашого гіда і розповіли ситуацію він зказав що зараз нас заселять. Але ми ще чекали десь дві години. На зустріч до гіда Мішки.... Ну так на нього кажуть ми прийшли на другий день, а він не прийшов на ту годину , а потім побачивши нас почав притензії ставити чому не прийшли. І давай нам розповідати що у нього є супер пропозиція екскурсія за 110 дол...Як нашим знайомим за 80 віддав. Ми почали це говорити ньому він почав кричати казати що краще з ним дружити... що у нас будуть проблеми.Як я ньому зказала що нас в готелі не зустріли... Завезли не в той готель то він зказав що то не його проблеми...Сам готель не поганий, але не на 5 зірок це однозначно. Номерам вже потрібен римонт... Прибирають на тяп ляп. Їжа не погана, багато тістечок, але є одне но якщо щось впало то беруть піднімають і назад ложать. Після того як я це побачила не дуже був апетит. Кораловий пляж дуже гарний з багатим підводним пейзажем. Пісочний теж гарний. Тільки далеко їхати десь 15хв.

Wika оценила сервисы

Кораловий і пісочний пляж. Веселі бармени та офіціанти та кухарі.Гарна вечірня програма. Швидкі офіціанти.
Гід Join up. Номера погано прибирають... і потребують римонту. Їжу беруть руками.І коли ми висилилися в 12 годин то всі наглядали аби ми не дай бог пішли пообідали навіть воду треба було купувати у них.
Добавлено 08.08.19 16:00 (1 647 символов в тексте)

10:35 10.08.19

Уважаемый гость,
Благодарим вас за выбор отеля Xperience Kiroseiz Premier местом Вашего отдыха, а также за время, потраченное на Ваш отзыв. Нам было очень приятно принимать Вас в отеле и мы рады узнать, что Вам понравился отдых в целом. Мы будем рады новой встрече с Вами!

С уважением,
General Manager
Mourad Iskander

10:27 10.09.19

Не пойму. Какого фига украйнськи грамодяне пишут на русском ресурсе на своей ридной мови?! Это не международный ресурс. Идите пишите про свои зирки на букинг ком. Там хоть на еврите хоть иероглифами рисуйте. Если оставляете отзывы тут,будьласка цикаво просимо использовать русскую речь на русском ресурсе...

18:51 15.09.19

На якому хочу такому пишу. Навчися без помилок на своїй мові писати. Якщо ти не освідчений то твої проблеми.

Все отзывы Wika (1)