Регистрация: 22.04.17
мае 2019
23.05.19 - 06.06.19

Претензия - не влияет на рейтинг

Незабутні спогади жаху 😱

Минуло 1,5 року, а я з жахом згадую цей відпочинок ...хоча за цей час я не одноразово відпочивала в інших готелях, але Еркал готель- це щось незрозуміле разом з його неадекватним господарем!Тоді не було так багато відгуків, напевно видаляють, тому я купила цей тур з родиною 4 особи.Сказати те що там брудно, немає що їсти, гнітюча неприємна атмосфера- це нічого не сказати.Там ще й злодійський персонал, напевно разом зі своїм господарем.У мене вкрали ювелірні прикраси ...мені страшно і огидно це згадувати...Але я підняла жахливий шум (тез тур в Анталії) в курсі цього випадку, я хотіла викликати поліцію, чого дуже не хотів і боявся Еркал.Його персонал обшукува мою кімнату 3 рази...немов я забула куди поклала.Коли терпіння моє увірвалися і я кричала негайно викликати поліцію, в мою дамську сумочку яку я вивертали разів 20 при них, мені підкинули пакет з виробами.Я не маю бажання все детально описати, але будучи там 14 днів, я не бачила жодного туриста з посмішкою. Там дико гнітюча атмосфера,як в бюджетному госпіталі....Всі відгуки це правда!!!Господар готелю Еркал не є здоровою людиною,оскільки так аморально себе поводить з жінками,незважаючи що є діти в готелі!він туристів сприймає як бидло, напевно тому що поважний турист не зупиниться в цьому притоні.Тому, читайте відгуки і подумайте 100 разів, чи варто зіпсувати відпустку. Краще нікуди не поїхати, ніж опинитися в такому місці.А відгуки завжди правдиві.

Єдиний плюс що цей готель знаходиться в Кемері хоча не в дуже доброму місці. А я дуже люблю Кемер і щороку тут відпочиваю.
Сервіс харчування бруд жлобство
Добавлено 15.09.20 09:47 (1 425 символов в тексте)
Все отзывы мария (1)