Регистрация: 28.09.20
сентябре 2020
18.09.20 - 27.09.20

2.3

Старий, зношений готель. Не смачна кухня. Брудно. Не привітний персонал рецепії

Вибирали готель за рекомендацією батьків, які відпочивали в ньому 2! рази, але 10 років тому та оцінкам туристів в інтернеті. Особливо привабило, що хвалили кухню, але….

Ми відпочивали багато де, та і в Туречиині далеко не перший раз. Але, на жаль, це найгірший готель з усіх, де я була.

Готель з компактною територією, зелень є, але як для Кемера її не надто багато.

Номерний фонд старий і зношений. Була вказанна інформація про реновацію готелю в 2020р, але я її взагалі не помітила... якщо вона справді була, то просто страшно уявити, що ж було до цього. Довгі коридори з плиткою на підлозі (як в лікарні), жодних килимів, обшарпані, потріскаті стіни. Це створює ефект додаткового шуму, бо чути кожен крок чи слово на коридорі. Розходиться просто неймовірно гучна луна...

Усі двері пофарбовані в жахливий коричневий колір "дитячої несподіванки" (фото додаю)

Вікна і відкоси з потрісканою облізлою фарбою. Усюди старі та не зручні меблі.

Номери +- стандартні. Меблі на рівні транзитного 3* готелю. Душ тече, в умивальнику чорна пліснява. Меблі на балконі обдерті, страшні, не зручні (фото додаю). Окрема біда - подушки :-(. Чула скарги на них як мінімум 4х людей окрім нас..

Персонал в ресторанах не встигає прибирати столи, а коли добирається до них, то робить це абияк. Посуд старий, потрісканий, на склянках і чашках постійно залишки осаду чи миючого засобу чи я не знаю що це... (подібне бачила вдома, коли поламалась посудомийка і не полоскала).

Масковий режим обовязковий лише для персоналу. Усі гості ходять без масок усюди. Про дистанцію чи якість інші карантинні умови тут теж не чули.

Прибирання номерів - умовне. За 10 днів нам так і не змінили брудне простирадло на додатковому ліжку, але щодня ретельно прикривали його рушником. Підлогу помили 1 раз і то лише після того, як ми зловили покоївкуі попросили її про це, додавши чайові.

На території живуть котики, у них навіть є свій будиночок. І це прекрасно! Але котики приходять іноді какати в коридори готелю... та й це було б не так страшно, якщо б вчасно прибирали, проте "міни" можуть прикрашати підлогу по кілька днів. А коли це нарешті таки приберуть, то сліди ви будете бачити (свідчить про те, що прибирають абияк)

Інтернет - це взагалі біда... Працює безкоштовний лише на рецепції. На решті території ловить вай-фай місцями, біля барів, проте наявність мережі ще не гарантує наявності інтернету. В номерах інтернет відсутній. Проте є платний! 6 баксів за 3 дні.. Як на мене - це дикість в сучасному світі для 5ти зіркового готелю (і справа тут не 6$). В останній день нашого перебування бачила, як монтували додатковий роутер на території, тому може наступним туристам пощастить більше і вони зможуть "зловити" заповітний вай-фай біля якогось дерева.

Кухня. З маленькими дітьми (1-3роки) тут важко. Для них нема ні меню, ні їжі. Дитяче меню передбачає лише фруктові пюре Мілупа в баночках. Решта - загальний стіл, де часто все пересолене, надто кисле, смажене і т.д. Сирники підгорівші. Є кілька страв з дієтичного меню, які щодня одні і ті ж: варена морква,картопля, куряче філе, кілька разів було броколі. Про блендери і т.п. тут навіть не чули... Навіть на сніданку є лише 1 молочна каша (вівсяна або рисова по черзі через день) в яку додають купу цукру по замовчуванню.

Асортимент страв в ресторанах невеликий. Про якість продуктів чи якісь "смачні" мовчу, бо тут їх не зустріла. Найсмачнішими з усього були турецькі млинці (гезлеме) і печена картопля в барі біля пляжу. Солодке - не смачне, хімозне... Фрукти: сливи (смачні), персики (як трава), яблука, кавуни (як зимою, без смаку), виноград. Це мене здивувало - вперше в Туреччині в вересні їм фрукти, як пластикові.

Алкоголь. Стандартний набір турецького шмурдяка. Є непогане сухе ігристе та столові вина. З імпортного - віскі Балентайнс. Морозиво було дуже смачним!!

Мінібар поповнювали не кожного дня (1сочок, 1 газована вода, 2 пляшки води)

Персонал на рецепції - це окрема історія. По приїзду в мене склалось враження, що я потрапила в ЖЕК, де ти заходиш і вже "усім щось винен". За стійкою рецепції стоять 3 чоловіків, з яких двоє бесідують між собою і тебе просто ігнорують або посилають до того третього, який в свою чергу теж не поспішає тебе послухати чи відповісти на запитання.

Нас поселили на 4му поверсі, де на балконі нема накриття і цілий день пряме сонце. Поміняти номер на моє прохання відмовили.

Окремо хочу попередити про індивідуальний трансфер при готелі! НЕ БЕРІТЬ!!! Ми відпочивали двома сім"ями з дітьми різного віку (1рік, 3роки, 10років) і вирішили скористатись індивідуальним трансфером при готелі через ранній виліт. Заздегіть (за 2 дні) замовили, уточнили всі деталі та ОПЛАТИЛИ. Підійшли напередодні і ще раз нагадали і уточнили. Прийшовши в 5й ранку на рецепцію, транфера не було. Бо чувак просто про нього забув, чи записав не на той день... Звісно після висловлення всього, що я про них думаю транфер таки зробили, але це було 30хв зайвого хвилювання і нервів.

Найкраще, що було в цьому готелі - це море! Тепле (+29-30), чисте, чудове! Пляж нормальний (галька), чистий. проте якщо ви прийдете після 8.30 ранку, то лежаків вільних не знайдете. Але на галявині перед пляжем, на траві теж можна непогано розміститись.

Хороша команда аніматорів. Веселі молоді люди, усі стараються, усі привітні.

Привітні та веселі бармени біля басейну. Я щиро співчуваю їм - працюють нон стоп, терплять усіх п"яних гостей. Вони щиро здивовано на нас дивились, коли ми звертались щоразу на англійській, завжди вітались з ними та не забували говорити "будь ласка" і "дякую".

Контингент відпочивальників - пенсіонери та сім"ї з дітьми (як ми). 80% гості з Росії.

Для мене важливим фактом є ВІДПОВІДНІСТЬ якість-ціна. Цей готель не відповідає категорії 5*, а ще нема описаної реновації (2020 заявлена).

Якщо ви зловите його на гарячих пропозиціях за кілька сотень євро - беріть не думайте. Проте ціновому діапазону заявленому на даний момент він, на жаль, не відповідає.

Мій висновок - за ці ж гроші можна поїхати в рази кращий готель!

Я сюди ніколи не повернусь і не порекомендую його.

номер як в 3*

Реновація 2020????

коридори як в лікарні, стоїть луна... чути кожен шорох...

ось вам рівень "реновація 2020" А щож було до того????

Для детей

все що є в меню для дітей - фруктове пюре. Основне меню таке, що не всім дорослим підійде.. Солене, смажене, підгорівше, цукроване і т.д

душова тече.... затоплює весь сан вузол, в умивальнику чорна пліснява

техніка безпеки... на топ рівні!

двері кольору какашки...

роздача.. як в їдальні

основний ресторан

Анна оценила сервисы

тепле море э пандуси ліфти не багато сходів
Старі меблі погана шумоізоляція обшарпані і потріскані стіни погане прибирання не смачна кухня не привітний персонал рецепції
Добавлено 28.09.20 14:52 (6 134 символов в тексте)

12:42 02.10.20

Галина молодец, но вы круто с Анной поступили)))))). Может человек привык отдыхать В Риксосах или на Мальдивах, а тут по ошибке заблудились и попали в такой " отстойный" отель ))))). Хотя Анна и в самых лучших отелях найдет к чему придраться.
Я в шоке от Вашего отзыва. Ужас!!! Всем кто будет читать ваш отзыв, говорю- даже тысячной доли в этом отзыве НЕТ ПРАВДЫ!!!!

13:35 02.10.20

Рада, що і Ви прочитали мій відгук! Дякую, що написаннями коментарів піднімаєте рейтинг і ще більше людей зверне на нього увагу! бажа і Вам надалі продовжувати відпочивати в цьому готелі! І будьте спокійні, ми там не перетнемось. Ваша похвала хамству попередньої коментаторки лише підтверджує ваш з нею рівень і пояснює чому Вам все сподобалось в готелі.
Усе, що описане в відгуку - підкріплене фотографіями!

21:00 03.10.20

Присоединяюсь к комментариям Галины и Сергея. Отдыхали в этом отеле в конце августа, 2 семьи. Получили больше, чем ожидали - сказочное место, в окружении дивной растительности, цветочных ароматов , изобилия блюд и внимательного персонала отеля, которые старались сделать отдых всех гостей незабываемым!
Анна всех несогласных с ней пытается пристыдить "уровнем")
Что за уровень, Анна Вы имели в виду?
Если уровень воспитания, культуры, то, думаю, он у Вас гораздо ниже, чем у Галины- Вы не умеете видеть красоту, ценить внимание.
И Вы до сих не освоили даже русский язык, которому до 90-х годов обучали во всех украинских школах!( что говорит об уровне Вашей культуры и образования) Или же это неприязнь ко всем русским или тем местам, что полюбились русским?

22:04 04.10.20

Відгук написаний на основі особистих вражень! Ви маєте повне право написати свій позитивний і додати фото, а не коментувати мій чи долучатись до чужих коментарів. Адже для когось він може виявитись корисним і обгрунтованим.
Щодо російської мови - я володію нею вільно, як і англійською, італійською, польською та іспанською. Чи змінило б для Вас принципово бажання коментувати, якщо б відгук був написаний англійською наприклад? А пишу тою мовою, яка є для мене рідною і ніхто не вправі мені вказувати якою мовою писати СВОЇ відгуки.
Пишіть російською... додавайте фото і насолоджуйтесь відпочинком.

22:08 04.10.20

Ви не написали жодного відгуку на жоден готель. У вашій історії профілю 0 країн, 0 відгуків.
У вас навіть фото нема на аватарці.
Звідси підозра, що ви "віртуальний бот" створений для заперечення об"єктивних негативних відгуків, як і перша коментаторка.

20:06 04.10.20

Галина, не позорьте всех россиян своим дурным воспитанием.

12:30 05.10.20

Ольга, отдельное Вам спасибо за комент! О людях я лично сужу по словам и действиям, а не по гражданству или национальности! Уверена, что с Вами приятно отдыхать!
Желаю Вам хорошего отдыха в качественном отеле!

11:38 05.10.20

Анна, мне вот что интересно, почему кошки, которыми все восхищаются нагадили только вам???)))))). Кошки умные существа, и видимо они оценили вас по достоинству))))

12:12 05.10.20

Дуже вдячна Вам Сергій за черговий коментар! Відповідь на нього буде корисною для всіх зацікавлених! Можливо, мовний бар"єр не дав Вам можливості зрозуміти інформацію подану щодо присутності цих чудових тварин в готелі. Можливо сервіс гугл-перекладу на вашому гаджеті потребує оновлення... Тому уточню ще раз детально: кіши - прекрасні тварини, я їх обожнюю, дома живе у нас кіт! Коти в готелі - чудові і є його родзинкою і окрасою! Проте, тварини - це й відповідальність господарів! Кішки "нагадили" як ви описали НЕ МЕНІ, а в коридорах готелю і ваші земляки (а не я) вступили ногами в наслідки їх життєдіяльності і ще й потім проїхали дитячим візком розмазавши це все "чудо". Це було неприємно ні постраждавшим, ні мені... І це зовсім не свідчить про те, що коти хотіли нагадити саме Вашим землякам. Тварини не знають такої "вибірковості". Протягои 2х днів прибирання в цьому місці не було проведене. Так от... питання виключно до персоналу і менеджменту готелю! Якщо живуть тварини - потрібно ретельніше прибирати!
А до Вас Сергій зустрічне питання: чому Ви особисто не написали власний відгук про готель, підкріплений фотографіями ?

12:33 05.10.20

Что ж вам так дались эти фотографии))). Неужели Вы думаете что я там не был, как и другие кто пишет хорошие отзывы?))).
А не стал подробно расписывать, потому что до меня все описано, и ни к чему повторяться))). Я и в других отелях был и фото не выкладывал)).
К сожалению не очень понимаю украинский язык, хотя он мне нравится))).А у Вас проскакивает какая то Руссофобия(((.
Среди всякой нации есть и хорошие и плохие люди.По этому многое из вашего текста я не понимаю.
А отель очень хороший, практически всем понравился, а Вы так плохо отозвались об отдыхе))
Конечно на вкус и цвет товарищей нет, но все же)))
Если мой комментарий обидел Вас, то прошу прощения)))

12:41 05.10.20

Сергію, вірю в Вашу порядність і доброзичливість... Проте Ваша похвала хамству першої коментаторки змушує сумніватись в позитиві... У мене нема русофобії і бути не може (я з двомовної сім"ї), проте я вправі писати мовою, зручною і рідною для мене. Щодо фото - усе негативне, що писала - фотографувала, щоб мій пост не виглядав безпідставним і не обгрунтованим... Та й дивно читати, що все описане мною брехня, адже я писала і про позитивні сторони - зокрема бар і роботу барменів, хорошу команду аніматорів, окремі смачні страви та ін.
От ви, до прикладу, пишете про поганий захід в море, а мені і навіть дітям він був нормальним! проте я ж не коментую Ваш пост ніби це 100% брехня.
Кожен має право на свою думку і на особисті враження.
Комусь буде корисним Ваш відгук, а для когось стане в нагоді мій..

15:23 05.10.20

Как кошатница со стажем, свидетельствую: среди кошек, как и среди людей, есть умные аккуратисты, но есть и безмозглые засранцы))) и встречаются даже скандалисты)))
Кстати, нарекания на качество уборки есть во многих отзывах.

16:30 05.10.20

коты в отеле за период нашего пребывания в отеле с 7 по 17 сентября гадили регулярно, продукты жизнедеятельности организма валялись неубраными - сутками, наш друг вступил в такое счастье и не один раз, обращались на рецепшн, все до лампочки

23:28 21.10.20

Только приехали из этого отеля. Ничего позитивного об этом отеле не осталось. Только природа и море. Анна правильно всё описала, если кто-то привык к отелям такого уровня - отдыхайте там.

20:49 18.02.21

Мда. Видимо во всех отелях есть какая-то "засада". Например в отеле "Rama" засада -- подвал. Это у них так "первый этаж" называется. Могут заселить запросто. Правда мы просили, нас переселили.

А здесь, значит, "чердак" -- засада. Спасибо за инфу.

19:58 28.03.21

Очень субъективный отзыв. Думаю дело тут все таки в авторе и в том, что ребенок еще маленький: тяжело с такими путешествовать и расслабляться. А по описанным событиям вижу закономерность "как вы к нам, так и мы к вам". Или еще, как говорят "будь проще, к тебе потянутся". Персонал, животные, даже просто случайности очень чувствительны к тому, какой настрой в себе несет человек, такая и прилетает ему "ответочка". Закон природы )) Всем добра!
Я собираюсь в это отель второй раз в этом году. Очень теплые воспоминания об отдыхе остались.

15:37 22.04.21

Так, Ви праві. Відгук МІЙ ОСОБИСТИЙ, базується виключно на особистому враженні! Це далеко не перша подорож з дитиною. Відпочивали в такому ж складі і в Туреччині і в Австрії і т.д. Я можу проводити цілі майстер класи по комфорту і легкості відпочинку з дитиною, бо досвіду в цьому питанні предостатньо, причому досвіду ПОЗИТИВНОГО. На жаль - це перший негативний відгук про готель. Відпочинок - це завжди чудово, але ще краще, коли витрачені на нього кошти відповідають заявленому списку переваг, за які ви платите. Відпочивати можна і в наметі, але там немає і надмірних очікувань щодо сервісу. Комфорт описаного відпочинку (з дитиною чи без) залежав від сервісу, який пропонується готелем. На жаль цей готель не вирізняється ні якістю ні сервісом, що в свою чергу породжує ряд незручностей.

Все отзывы Анна (4)