Регистрация: 06.01.21
январе 2021
01.01.21 - 02.01.21

Готель достойний, але чи варто переплачувати?

Відпочивали в грудні-січні 2021 під час новорічних свят. Загалом готель справив позитивне враження за всіма показниками, окрім харчування. Трошки детальніше далі.

Заселення, номер і територія

Невелика, але зелена і охайна територія, дуже затишна. Номер спочатку дали навпроти ресторану, але ми попросили більш тиху локацію, і нас без проблем і доплат переселили у тихіший та більший за розміром номер. Прибирали нормально.

Зручні шезлонги та парасолі, чисто, хороший піщаний захід у воду. Тепер з приводу коралів та рибок. Ми сноркелили і зліва і справа від пляжу, рибки є, але це звісно дуже скромні рифи у порівнянні з Шармом. Якщо риф - ваш пріоритет, раджу обрати інший готель. На пляжі ходять офіціанти і приносять напої - це просто топ, такого я не бачила ніде в Єгипті.

Сервіс

На п‘ятірочку, гарне і водночас дружнє обслуговування. Всі прохання виконувалися одразу.

Харчування

Найбільше розчарування. Явно проблема з рибою та морепродуктами, був лише пангасіус та пару разів скумбрія. На Новий рік приготували лосося і суші. М‘яса вибір кращий, але я його не люблю і їхала в готель з очікуванням поласувати смачною рибкою. Решта стандартно для Єгипта: овочі, фрукти, десерти, нічого особливого. В часи пандемії їжу видають кухарі, і вони інколи жалкували покласти нормальну порцію. Напої хороші, чималий вибір цікавих коктейлів, особливо класно їх роблять в центральному барі. Гарна кава в барі на пляжі.

Туроператор

Анекс тур - найбільша дупа світу. Непрофесійні гіди, які брешуть про те, що входить до екскурсії, а що ні, і забувають попередити готель приготувати для вас пізню вечерю після поверення з екскурсії.

Анімація

На рівні, гарні музиканти і танцюристи і непогана готельна анімація.

Розташування

На жаль, готель віддалений від Хургади і розташований у районі Мадінат Макаді, який в час пандемії абсолютно вимер. Їздили в Сензо Мол на убері за 5 баксів в одну сторону, там є великий супермаркет.

Резюме - готель достойний, затишний і приємний. Але харчування залишає бажати кращого. Можливо, наступного разу я поїхала б у трошки дешевший готель.

Сервіс територія пляж
Харчування віддаленість від міста
Добавлено 06.01.21 20:24 (2 090 символов в тексте)

13:46 19.01.21

Здравствуйте! Подскажите, пожалуйста, как повлияли карантинные ограничения на проход по территории других отелей? Можно ли передвигаться по территории всего Мадинат Макади? Можно ли выходить за его пределы вдоль пляжей, например в сторону Санрайза, и дальше до Гранд Макади ?

13:30 22.01.21

В макади можно ходить по всем пляжам. Рекомендую поплавать в форт арабески, отличный риф.

16:13 20.04.21

Добрый день! Скажите, вечером есть , где прогуляться перед сном, типо променад? Спасибо!

Все отзывы Макадушка (1)