Регистрация: 16.05.21
апреле 2021
30.04.21 - 11.05.21

Щиро вдячна за можливість побувати в цьому готелі

Це надзвичайне місце для відпочинку, спокій ,тишина, багато зелені, квітів - просто як попадаєш в рай. Номера комфортні, у кожному номері є чайник, кава, чай, кодиціонер холодильник, телевізор, просторі і комфортні ліжка, а також важливим є ще то що кожен номер має свою терасу( балкон) - з якої можна полюбуватися цією чудесною природою , морем, побачити захід сонця просто один релакс. Не можу дочекатись коли знову зможу відвідати цей куточок раю, причому в найкоротніші терміни, на початку серпня.

Заажди з посмвшкою нп облтччі Касем

Для детей

Великий плюс готелю- це люди які там працюють. Я щиро вдячнна пану Раббі- це надзвичайно позитивна щира і добра людина. Дяаую Вам пан Раббі  за все!!!!! Що організували чудесне і не забутнє св'ято день народження моєї донички яке запам'ятається назавжди!!!! Також хочу висловити подяку лікарю Абдулі- який тубувався про нас - був завжди поряд з таким лікарем нічого не страшно. який заажди прийде на допомогу. Також щиро вдячна з рецепшину Касіму який завжди з посмішкою нас зустрічав і надавав консультацію завжди ! Ну і звичайно прекрасним людям- працівникам двірної служби Мохамеду і Хегазі. Які створювали максимальний комворт. Дякую Вам мої люби за все я впевненна сами завдяки таким чудесним фахівцям своєї справи цей відпочинок був я у раю. Ще раз щиро Вам дякую і до швидкої зустрічі у серпні
Добавлено 16.05.21 17:45 (502 символов в тексте)

09:25 07.06.21

добрий день.розкажіть про море як риф.пляж.взагалі про готель

13:11 27.06.21

море причудове у цій гостиниці, я хоч і не відпочивал, але приїздив з дружиною на дайвінг. Давінг причудовий, але щодо снорклингу, не підкажу