Регистрация: 08.07.18
июне 2021
28.06.21 - 08.07.21

У цьому році так вийшло, що ми спочатку купили тур і тільки...

У цьому році так вийшло, що ми спочатку купили тур і тільки після цього прочитали відгуки. Прочитавши їх, ми були просто в шоці. Очікували жахливе відношення, погану їжу та жахливі номери.

Ми приїхали о 8 годині ранку в готель, нас зустрів дуже привітний персонал, нам дали заповнити бланки про ковід. Заповнивши їх, нам сказали, що можемо піти на сніданок. У ресторані нас зустрів дуже привітний персонал. Після сніданку нас поселили в номер, не потрібно було чекати 14.00.

Інтернет безкоштовний, завжди працює, навіть коли багато людей, то дуже рідко були збої.

Номер - не "вау", але жити в ньому було досить комфортно. Спочатку не було гарячої води, ми пішли на рецепцію, нам зразу допомогли з вирішенням цієї проблеми. Номер прибирали щодня, завжди залишали шампунь та мило, рушники змінюють, якщо ви їх кладете на підлогу (це прописано в правилах).

Персонал - дуже привітний, але розмовляють переважно англійською та трішки російською. На барі в холі завжди робили смачні коктелі, але коли з'явилась новенька офіціантка, у неї завжди коктелів "не було" та не привітно відносилась до відпочиваючих.

Ресторан та бар - їжа тут смачна, кожен день були нові та різноманітні страви, порції насипають "від душі", напої не розводять, але кава не дуже смачна. Завжди слідкують за чистотою. Черги в ресторані бували іноді на обід. Але навіть якщо прийдете "під кінець", то їжа 100% буде та голодними не підете. У ресторані є стільчики для дітей.

Територія - дуже гарна, простора та чиста, 3 корпуси готелю, 3 басейни - є мілкі, є глибокі, за чистотою слідкують, щоденно проводиться чистка.

На території також є магазин і турецький хамам, який вам не будуть нав'язувати як це зазвичай відбувається. Один раз підійшли, розповіли, а далі - ваша справа.

Частенько проводять весілля на території готелю, але це ніяк не заважає відпочинку, навпаки можна сидіти біля басейну та дивитись як проводяться весілля, які звичаї.

Не зважаючи на те, що поруч мечеть - азан ніяк не заважав сну :)

Пляж - міський, до моря близенько, хвилин 5, якщо бажаєте користуватись шезлонгами та зонтиками - потрібно купити щось в ресторанчику, а якщо вам це не принципово, то можна і просто на рушнику або покривалі. Захід в море поступовий.

Можна пройтись до пляжів, де є і душ, і місце для переодягання та туалети, але вони знаходяться трішки далі та переважно безкоштовні.

У кожного свої смаки та вподобання, але за таку ціну - це просто супер відпочинок!

Ми залишились дуже задоволені відпочинком та з радістю ще раз би повернулись в цей готель !

Не забувайте залишатись людьми, адже не дуже приємно, коли залишають сміття, коли в двох кроках є смітники. За час нашого відпочинку бачили декілька разів, коли відпочиваючі дуже хамовито відносились до персоналу, вони не ваші раби, аби виконувати всі ваші забаганки. Люди до вас будуть відноситись так, як ви до них.

Можете сміливо їхати в цей готель. Усім гарного відпочинку !

Добавлено 10.07.21 15:10 (2 913 символов в тексте)

16:59 14.07.21

Привіт. Відгук занадто підозрілий, аля "гідовський".

23:25 15.07.21

Привіт) Нічого підозрілого абсолютно немає, просто потрібно насолоджуватись відпочинком, єдине, що нам не дуже сподобалось за весь відпочинок - сантехніка в номері та обслуговування дівчини на барі
За такі гроші це дуже хороший відпочинок

17:31 21.07.21

Про анимацию ничего не написали

23:32 22.07.21

Анімації там немає. Нам пояснили, що це в зв'язку з тим, що готель майже кожного дня ввечері проводить весілля або дні народження/випуски. Але для дітей там є куточок з гірками .

Все отзывы Катя (4)