Регистрация: 24.05.17
июле 2021
03.07.21 - 13.07.21

Лайк ривер готель и спа

Доброго вечора, невеликий гарячий відзив про отель. Путівку брали в представництві турагенства "На канікули" в місті Стрий, обслуговування дуже приємне, дівчата по своїй роботі на висоті. Зробили скидку , трансфер до Львова і назад. Авіаперевізник СкайАП, красавчики. Виліт зі Львова 17:15, прибули в готель 23:15, терміново поселили та відправили на нічний супчик з піццою та гамбургером. Готель тяне на 5-, територія невелика, компактна. Проживали в номері 4417, з видом на басейн та річку. Харчування різноманітне, були черешні, персики, абрикоси, яблука, кавуни, дині, все свіже і стигле, багато зелені, різні гарніри, риба парена, варена, жарена, риба, мясо на грилі на вечерю, з мясним блюдами під кінець особливо вечері були трохи напряги, однак це через жадність людей, які набирали величезні тарілки мяса і залишали його. Непогана анімація, хлопці стараються, людей заводять і на аквааеробіку і на дартс і на дискотеку. Для дітей є дитяча анімація, дискотека, дитяча площадка під накриттям від сонця. Росіян не багато, більше українців, казахів, поляків, субота неділя прибували турки. Готель для сімейного спокійного відпочинку. Готель на відшибі, навколо пуста територія, що дає свої плюси. Один з них це річка, другий - спокій, третій - відсутність приставучих продавців турецько-китайського ширпотребу. Однак, готель знаходиться не в 750-800 метрах від моря, це мяко кажучи неправда, до моря близько 1,5 - 2 км. Для сімей з дітьми це трохи не зручно. Автобуси дійсно бігають, спочатку був один, коли збільшилось поселення в нашому готелі і в готелях Акадія та Порт рівер (одна сітка готелів), підключили другий. Однак, автобуси починають рух зранку лише з 08:30, що не зручно оскільки сніданок з 07:00. Закінчення руху о 19:00. Хоча після цієї години знаходитись на морі сам кайф. Ми були до 20:00, 30 хвилин пішком до готелю і ще встигали на вечерю. Ну і самий великий мінус це захід в море, пісчано-гальковий, а в двох метрах від берега ви стикаєтесь з неприємною несподіванкою , у вигляді камяної плити, яка тягнеться вздовж пляжу на багато метрів, шириною до двох метрів. Бідні ноги, які постійно були в садинах і синяках. Коли піднімаються хвилі потрібно бути обережними. Сейф безкоштовний, вайфай на всій території готелю безкоштовний і великий плюс є безкоштовний вайфай на пляжі. Привітний персонал, смачна кава, чай, гюзліме. В готелі чисто, постійно прибирають, посуда ціла без дефектів. В номерах на жаль відсутній чайний набір, однак завжди можна не полінуватись і підійди до нічного бару, випити кави чаю на вибір. Непогане доповнення до раціону Айран, заходив на ура. Рушники пляжні безкоштовно по карточкам. Щодо комарів, то ми їх не зустрічали. Працюють два ресторани Аля карт, османський і рибний, ми не ходили, но знайомі хвалили особливо рибний. Італійський не працює, відсутній шеф повар. Чи поїхали ще раз в цей готель, думаю що більше так чим ні.

Андрей оценил сервисы

обслуговування прибирання харчування пляж і бар на пляжі безкоштовний сейф вайфай пляжні рушники без депозиту
віддаленість до моря захід в море розклад руху автобуса
Добавлено 14.07.21 22:28 (2 886 символов в тексте)

22:40 03.08.21

Спасибо за отзыв, но ничерта непонятно, что написано :))

Все отзывы Андрей (2)