Регистрация: 30.07.21
Отзыв об отеле FUN&SUN SMART River Resort (отель был переименован 01.11.22)
июле 2021
18.07.21 - 27.07.21

Претензия - не влияет на рейтинг

не рекомендую

Дуже розчарована відпочинком у цьому готелі. Вибрали цей готель невипадково, в минулому році мали відпустку Sun&Fun 5*Kemer Tekirova (TUI) і нам сподобалась концепція готеля, тому без вагань обрали Sun&Fun Smart River Resort (Belek). Однак, ми були ДУЖЕ розчаровані, коли на дитячій дискотеці 99% плейлиста були низькопробні російськомовні пісні. Запитання до TUI - де відомі "пісні турецьких готелей", хто складає плейлист? По дорозі на море на річному катері, який возе тільки до 18-30!!! теж це російськомовне сміття. Таке склалося враження після поїздки, що ми відпочивали десь біля Сочі або на якійсь окупаваній території, але не в Туреччині. Ще великий недолік - кондиціонер в дитячому клубі працює на 18С, на мої прохання поставити хоча б 25С - зробили, але наступного дня знову 18С... діти розгарячені після ігор на вулиці, купання в басейні, вода у вухах залишається, в результаті у дитини 37,5С і біль у вусі, останні три дні він не плавал в морі та басейні. Поселення пройшло дуже добре, за 10 дол. нам надали двухкімнатний номер.

Територія дуже сонячна, немає місця з тінню, де можна сховатись від пекучого сонця. Хоча харчування було добре, обслуговування в готелі теж добре, дуже багато запитань до персонала, який набирає туроператор і від якого складається враження про готель. Доросла анімація - дуже добра була, кілька мовна, запальна, танцювали і в басейні, і біля басейну - дуже дякую за дорослу анімацію. Ставлю дуже низьку оцінку за дитячу анімацію, яка спілкувалась однією мовою - російською! ГАНЬБА!!!

харчування велика кількість басейнів
речной трансфер до 18-30 російськомовна дитяча анімація російськомовні низькопробні пісні на дитячих дискотеках
Добавлено 30.07.21 13:58 (1 528 символов в тексте)