Регистрация: 03.04.18
марте 2023
14.03.23 - 21.03.23

Mogan princess 4*

Купували тур через оператора Ітака за 4 дні до вильоту. Ціна 8 днів/7 ночей AI на 2х - 1600 у.е. при вильоті з Варшави.

Виліт був 14.03 о 8:00 ранку. В аеропорт приїхали заздалегідь. Авто залишили на платній парковці Holiday parking в 5 хв від аеропорту. З парковки нас підвезли на авто в аеропорт. Ціна за 7 ночей 270 злотих. Забронювати можна на сайті, а оплатити вже на місці готівкою або картою.

За 2.5 години до вильоту оголосили стійки для реєстрації на рейс. Коли ми підійшли - то людей було вже дуже багато.

Всю чергу пройшли за 30 хв. Отримали білети, але нажаль місця були не поряд, а через прохід (C, D). Спочатку були розчаровані, але коли зайшли в літак, зрозуміли що це евакуаційні місця з додатковим місцем для ніх. Пощастило.

Після того, як отримали квитки - пройшли на контроль речей. Черга рухалась швидко, працювало багато стійок. Нажаль були змушені викинути всю воду, яка в нас була з собою. Не дозволили навіть залишити майжу порожню бутилку 0.5 води, в якій було майже на дні.

Пройшовши контроль, ми перекусили за столиками і відправились вивчати duty free, так як до початку посадки на літак було ще 20 хв.

Прицінившись в відділі парфумів і обравши найкращий варіант для кожного рушили на посадку через 30 хв. Яке було наше здивування коли ми почули наші прізвища в гучномовець, щоб ми якнайшвидше пройшли на посадку. Ми прибігли за 2 хв і зайшли в автобус, який підвозить до літака. Нащасття ми були не останні і вже через декілька хвилин автобус рушив до літака.

Зайнявши місця в літаку ми приготувались до польоту. Нажаль виліт затримали майже на 30 хв. І ми розуміли що летіти ще довго.

В літаку було комфортно. Через 40 хв після зльоту стюардеси почали пропонувати їжу та напої за гроші. Трошки згодом давали негазовану водичку. Більше нічого не було. Їжу краще брати з собою.

Летіли ми 5.5 годин. Приземлились о 13:20 за місцевим часом (-1 година з Варшавою).

Ніяких паспортних контролів не було, просто пройшли до стійок отримання багажу. Приблизно через 20 хв ми отримали наш чемодан і пішли на вихід. Тут велика кількість різних людей та операторів зустрічають своїх туристів з табличками. Але ми не бачили свого оператора Ітака ніде.

Пройшовши по залу в пошуках магазина з сім картами, щоб був інтернет, так його і не знайшли. І нам підказали що в аеропорту таких немає, будуть магазини біля готелю де можна купити сім карту. Але я виявив, що в мене чудово працює роумінг від Kyivstar і мене було 11 ГБ інтернету на 8 днів.

Знайшли стійку оператора Ітака вже на вулиці, зареєструвались і пройшли до автобусу.

Від аеропорту до готелю по Гугл картам показало 60 км. Але їхали ми більше години, так як по дорозі заїзжали ще в 3 готелі, а наш був останній.

Дорога проходить частково по автобану, і через містечка. Багато перепадів висоти, клумб і серпантин. В кого проблеми з укачуванням - пийте ліки від укачування.

Погода на Гран Канарії.

Перед вильотом ми перевіряли прогноз погоди на 3х сайтах і читали різні відгуки. Скрізь писало що температура буде від +14 до +20. Ми собі уявляли, що весь час будемо ходити в костюмах.

Але по прильоту нашій радості не було меж. Вдень погода піднімалась до +28, а ввечері не нижче +20. Було дуже комфортно. Вночі гарно спалось, під ранок навіть відкривали вікно для свіжого повітря. А весь день можна було засмагати аж до 19:00. Це просто кайф.

Готель.

Цей готель належить до мережі Princess. По приїзду ми заселилися майже одразу, так як були перші. Нас зареєстрували, видали 2 ключі від номеру, карту готелю на якій розповіли де що знаходиться а також різну інфо.

Готель великий, номерів багато. Всього ми нарахували 13 поверхів. Готель знаходиться на горі, на висоті приблизно 100 м над рівнем моря. Краєвид - просто заворожує. Панорамний вид на Атлантичний океан та нашу бухту. Можна сидіти вічно і спостерігати що відбувається на океані, пляжі та взагалі в бухті.

Готель має 3 басейни

- Основний з підігрівом, який знаходиться на 0 поверсі. Глибина від 25 см до 150 см. Великий, комфортний, приємний. Температура була дуже комфортна.

- На цьому ж рівні басейн для маленьких діток. Він невеликий і мілкий.

- Панорамний басейн на приблизно 7 поверсі. Цей басейн без підігріву. Вода в ньому прохолодна. Але дуже гарний краєвид коли в ньому плаваєш. Один великий мінус - скло на перилах було дуже брудним і майже не було видно гарного краєвиду.

Шезлонгів в готелі багато, стоять вони дуже щільно, але всім місця вистачало. Ми нарахували більше 200 шт. Відчуття було, що готель заповнений на 100%. Вдень, біля басейну та бару майже все зайняте.

Номер.

Наш номер був 1401. Знаходився він на -1 поверх від рецепції і на 4 поверсі над основним басейном. Номер стандартний, доволі просторий. 2 односпальні ліжка, яка здвинуті один до одного. Прикроватні тумбочки і світильники. Крісло. Стіл для валізи. Великий стіл з телевізором. Під столом були шафки для речей та холодильник, який дуже добре холодив. Всередині нього нічого не було. Велика шафа на 2 відділи з панорамним дзеркалом. Сейф (платний). В ванній кімнаті були рушники, туалет, душ, фен, ванна, 2 склянки. Все працювало відмінно.

Головна фішка номеру - це панорамні вікна, балкон і краєвид з номеру на океан. Цей краєвид коштує всіх грошей на світі. В жодному з готелів поряд, не було такого виду з номеру як в цьому готелі. Там можна проводити всю свою відпустку насолоджуючись океаном.

Ресторан.

В готелі є основний ресторан, ланч бар, де можна перекусити протягом дня та 3 бари - біля басейну, на -1 поверсі де були всі шоу та на поверсі тераси, який працював до 01:00 ночі.

В основний ресторан є три години запису на вечерю - на 18, на 19 та на 20 годину. Сніданок з 8 до 10. Обід з 13 до 15 і тут вже без запису.

На вході вас зустрічає привітний персонал, який проводить до вільного столика. Місця багато, але краще обирати місця біля вікна з панорамою або всередині зали. В місцях в кінці зали було дуже душно і погано працювали витяжки.

Їжа.

Сніданок:

- Нарізка сирів, салямі, ветчина

- Йогурти, мюслі, молоко, включаючи безлактозне.

- 3-4 види смажених сосисок, картопля, макарони

- На грилі готували омлет, яєшню, овочі. І дуже смачний смажений бекон - це взагалі наша любов. Смакота

- Стіл з булочками і круасанами і нутелла.

- Різноманітні соуси

- Стіл з різноманітними овочами - помідори, перець, огірки, цибуля, кукурудза і зелень

- Фрукти - кавун, диня, ківі, апельсини, грейпфрут, яблука, груши, банани, сливи

- Натуральні соки - мультивімін, томатний, апельсиновий. А також молочні коктейлі

- Чай, кава в автоматах

- Хліб і тости

Обід і вечеря:

- До всього вищевказаного додавались

- Салати в окремих тарілках, кожен день різні.

- Різні види сирів - дуже смачні, особливо з пліснявою на вечерю.

- Були декілька днів в обід суші і роли - але вони не дуже смачні.

- Один день були холодні креветки - їх майже ніхто не їв, тому що вони були не смачні.

- Часто були кальмари - в клярі, на грилі, кільцями.

- Рис з морепродуктами

- Риба різних видів і способів приготування. Найсмачніша була червона риба на грилі і в соусі з морепродуктів.

- Дуже великий вибір м'яса - курятина та свинина були завжди. Також були яловичина смажена або тушкована. Індичка в грибному соусі. Стейки з свинини. Кролик. Качка.

- Овочі на грилі.

- Великий вибір пасти та макаронів.

- Картопля фрі, піцці, хот доги, бургери.

- Багато різних тістечок та тортиків.

- 4 види морозива з посипками.

В барі в обід були фрукти, овочі, печиво, морозиво і на вибір піцца, хот доги, бургери.

Чай, кава.

В барі можна було брати пиво без обмежень і різноманітні коктейлі. Дуже смачні і якісні.

Пляж і океан.

До океану потрібно ідти по дорозі 1.5 км. Вниз це займало 20 хв, вверх 35 хв. Дорога комфортна.

Протягом дня до плажу і назад їздить великий автобус. Тому, ми щодня прогулювалися після сніданку вниз до океану, а в 13:20 їхали на автобусі на обід.

Пляж широкий, великий, комфортний який з 9 до 19 знаходиться на сонці. Пляж вкритий чорним вулканічним піском. Він дуже мілкий і приємний. На пляжі є шезлонги - 2 лежаки і зонтик 10.5 евро на день. Але багато людей відпочівали просто на піску на своїх рушниках.

Океан тут найкращий на всьому острові. Вхід пологий і через те, що тут немає бухти - неймовірні хвилі, на яких можна кататись цілий день. Це щось неймовірне. Декілька днів був жовтий прапор і хвилі були реально великі.

Краса неймовірна. Зліва є скали і печери, де можна відпочівали коли відлив. Дуже круто.

На пляжі є бар - з 10 до 17.

Частина включає АІ коктейлі а також можна перекусити салатами і куркою або рибою з гарніром. Чай, кава, пиво без обмежень. Дуже зручно сидіти за столиками під накриттям і спостерігати за океаном.

Від готелю, також кожного дня курсує автобус в місто Puerto De Mogan. Хочаб один раз потрібно туди з'їздити. Дуже гарне містечко. Можна пройтись по променаду, гарний пляж і океан - тут бухта і вже немає хвиль. Багато кафе та магазинів. Є декілька супермаркетів. Можна піднятись на смотрову площадку, з якої відкривається панорамний вид на містечко та океан.

Кожної п'ятниці проходить ярмарок, де продають різні смаколики. Але попереджаю, що потрібно записуватись на автобус у п'ятницю заздалегідь (3-4 дні), інакше просто не буде місць.

В готелі працюють команда аніматорів, які розважають дітей та дорослих, а ввечері організовують шоу - фокуси, акробати, музиканти та інше. Але за тиждень ми їх майже не помічали.

В цілому в готелі переважна більшість це люди похилого віку. Їх 80% - це французи, німці, іспанці та інші. З українців ми були лише одні. росіян теж не було взагалі - і це чудово. Дуже тихий, спокійний відпочинок. Нам дуже все сподобалось.

21.03 у нас рейс був о 13:35. З готелю нас забрали о 10:30. По дорозі також заїзжали в 4 готелі в за 1.1 год ми приїхали в аеропорт. Рейс також затримали на 30 хв і вилетіли ми о 14:00.

иГОРЬ оценил сервисы

Добавлено 03.04.23 23:45 (9 803 символов в тексте)
Все отзывы иГОРЬ (6)