Регистрация: 17.09.23
сентябре 2023
14.09.23 - 21.09.23

Проживание подтверждено документами

Найкращий вибір в Хургаді

Цей готель мені порекомендували друзі і я рада, що дослухалась до їх рекомендації. Зупинилась в номері Gypster. Він комфортний, немає традиційного єгипетського стилю (це було для мене важливо).

Були побоювання щодо харчування. На сніданках та обідах опції більш класичні, але вибір великий. Вечері шикарні. Є риба, морепродукти. Вистачає фруктів. Є також багато ресторанів. Тільки один за додаткову оплату, всі інші за попереднім бронюванням. Між основними прийомами їжі працюють три заклади (піцерія / бургери / лапшична). Схуднути тут важко.

Щодо бару - як всюди, локальний алкоголь, широка коктейльна карта. Коктейлі ок, але не очікуйте чогось надзвичайного. У кожного бармена свій підхід до рецептури. Тому якщо для вас це важливе питання, знайдіть «вашого» бармена.

Персонал надзвичайно турботливий. Анімація та клінінг номерів - просто супер. На пляжі іноді багато пропозицій послуг, але рятує «червоний прапорець», який можна поставити собі на ліжак/парасолю і ніхто чіпати не буде. Пляжі комфортні, є розподіл на «тихі» та «активні» зони. Рифу немає (для мене це ок), але інші люди все одно плавали з масками.

Кожного дня є ранкові заняття (стерчінг, танці) та дві вечірки.

Дещо високі ціни на спа процедури.

Загалом раджу цей готель для відпочинку!

Добавлено 17.09.23 15:26 (1 275 символов в тексте)

15:56 17.09.23

Шановна пані Маша,
Дозвольте подякувати вам , що місцем відпочинку ви вибрали готель Meraki Resort Adult Only. Ми були раді прийняти вас як наших гостей.
Ми хочемо висловити глибоку вдячність за те, що ви витратили кілька хвилин і написали відгук про ваш відпочинок. Відгуки гостей, які проживають у нашому готелі, безсумнівно допомагають нам у подальшому підвищити якість послуг з урахуванням усіх висловлених побажань. Це дозволяє нам сподіватися, що ви та інші гості зупиніть свій вибір на нашому готелі в майбутньому і приїдете ще раз.

З повагою,
Відділ по роботі з гостями та контролю якості.

Все отзывы mary St (1)