Регистрация: 26.11.23
Отдыхал В одиночку в
мае 2023
02.05.23 - 09.05.23

Мій перебування в готелі Jaz Belvedere в Шарм-ель-Шейх було справжнім задоволенням. Прекрасне розташування готелю на березі моря пропонувало захоплюючі види на Червоне море та спокійну атмосферу.

Номери були просторими, елегантно оформленими та забезпечували комфортний відпочинок. Увага до деталей в чистоті номерів та наявності зручностей була вражаючою.

Персонал готелю заслуговує на похвалу за свою виняткову службу. Вони були не лише професійними, але й щиро дружелюбними, створюючи атмосферу гостинності. Особлива подяка команді консьєржів за їх рекомендації та допомогу протягом усього мого перебування.

Однією з основних подій мого візиту була розважальна команда. Їх енергія та ентузіазм були заразливими, перетворюючи кожен момент в святкування. Від денних активностей біля басейну до цікавих вечірніх вистав - розважальна команда гарантувала, що нудьги не було. Їхні мовні навички були цінними, забезпечуючи інклюзивний досвід для гостей з різних країн.

В підсумку, готель Jaz Belvedere перевершив мої очікування у всіх аспектах. Я високо рекомендую його для незабутнього та приємного перебування в Шарм-ель-Шейх.

borad sptya оценил сервисы

Добавлено 26.11.23 14:24 (1 136 символов в тексте)
Все отзывы borad sptya (1)