Регистрация: 08.02.24

январе 2024
29.01.24 - 08.02.24

Удаленный - не влияет на рейтинг

Відпочинок

Відпочивали з 29.01 по 08.02.їДуже сподобався відпочинок,гарний комфортний готель з шикарними номерами з видом на море,море з рифами та гарними коралами з рибками. Харчування сподобалося ,але замало м'яса(можлив в зв'язку з тим що мало людей,криза). Дуже добрий персонал. Погда супер. По приїзду засилили відразу. Аеропорт дуже близько. Вулиця Сохо знаходиться близенько 15 хв.пішком. В готелі знаходиться Італьянський ресторан який можна один раз безкоштовно відвідати. Столова з видом на море. Величезний та красивий басейн на зеленій та гарній території. Кожен вечір якісь якісь розваги(танець живота,вогняне шоу,дискотеки,національні танці) Вайфай лише на одному барі. В готелі два бари,на пляжу чотири,зараз на пляжу працюють тільки два( бо мало людей). Таксі при готелю,не треба бігати шукати або визивати. Ще при готелю маються магазинчики з усім необхідним,крема ,сигарети,сувенири,одяг,взуття та навіть полуниця дешевша ніж в Старому городі. Спиртні напої тут місцеві, ми не вживали,але пиво добре. Мої батьки в цьому готелі відпочтвали п'ять разів.Готель дуже сподобався ,буде нагода ,приїду ще.Літак у нас був о 03.05 вночі,адміністратори готелю за незначну плату не відмовили нам залишитися до 20.00,хоча за правилами мають висилити о 12.00. Готель супер. РЕКОМЕНДУЮ.

Воронюк Татьяна оценил сервисы

Добавлено 08.02.24 12:42 (1 292 символов в тексте)

14:46 08.02.24

Добрый день
От имени руководства и сотрудников Siva Sharm Resort & Spa большое спасибо за то, что нашли время поделиться этим отзывом.
Нам нравится слышать, насколько вам понравилось пребывание в Siva Sharm Resort & Spa, мы рады узнать, что наши услуги оправдали ваши ожидания. Мы приняли ваши мысли близко к сердцу и планируем внести некоторые внутренние улучшения на основе ваших комментариев и рекомендаций.
Мы ценим ваши добрые слова и надеемся вскоре приветствовать вас среди нас в Siva Sharm Resort & Spa! »
Команда по работе с гостями