Отзыв об отеле MD Hotel, Cassells Al Barsha Hotel by IGH (отель был переименован 01.03.24)
августе 2011
15.07.11 - 25.07.11

Привіт! нещодавно побували в цьому готелі,Загальне враження...

Привіт! нещодавно побували в цьому готелі,Загальне враження непогане! Тепер детальніше - розміщений готель добре,оскільки близько до метро і до Mall де можна згаяти час,ми з чоловіком ходили туди кожного дня - ми там і харчувались і проводили вільний час!

Харчування добре що взяли на сніданках,оскільки їжа там поганенька! А в торговому центрі досить смачно і дешевше ніж би було включено в тур!

Щодо сервісу, коли приїхали зустріли добре,хоча очікувалось чогось більшого) В номері не було ще одного набору халата і тапочок,то принесли одразу,також попросили гладильну доску і утюг,також принесли! А от поламаний фен так і не замінили,хоча ми казали декілька раз! Добре що мали із собою!

Раджу також сходити в Food&drink - надзвичайно смачні і не дорогі фреші!

Незважаючи на всі недоліки я зовсім не жалію про вибраний готель! А фонтани це щось неймовірне,очей не можливо було відвести! кожного вечора ми сиділи біля фонтанів! Отже, не задумаючись летіть в Дубаї!!!

Метро

Дірхами

Добавлено 24.11.11 19:44 (977 символов в тексте)

17:02 25.11.11

Наверное интересный отзыв,но с украинским у меня проблемы:-((((

13:55 01.12.11

Тетяночка,а як взагалі була погода в серпні?Дуже спекотно?Також ніого про пляж та басейн.

11:02 03.12.11

Сайт tophotels.ru - .RU, а не .UA , значит отзыв надо писать на русском языке. Я , например, кроме родного украинского, знаю еще пару языков, ну так что я должна показывать все это на этом сайте... Кстати, слово "щодо" пишется раздельно "що до". По-украинскому Вам- "2".

17:19 04.03.12

Ув. myself-travel - не судите, и не судимы будете
На сайте я находил отзывы на английском языке - и никто не удосужился указать авторам постов встать и выйти на свою ветку...
Но как только пост написан безупречной "українською мовою" - повторюсь - безупречной - то сразу найдутся люди пытающиеся указать "хохлам" куда им надо идти. Каждый человек имеет право сам выбирать на каком языке ему писать отзыв и на каком языке ему читать отзыв
А двойку "з українскої мови" вы можете смело поставить себе - "щодо" в украинском языке пишется слитно. И для этого не надо быть знатоком - достаточно немного погуглить...