июле 2012
01.07.12 - 31.07.12

2.7

Наперед вибачаюся за довгу писанину,але як кажуть:накепіло...

Наперед вибачаюся за довгу писанину,але як кажуть:накепіло)))

Відпочивати їздила в липні 2012р. Хочу замітити .що Сільвер знаходиться не в самих Золотих пісках, а в районі Журналіст(тихий район краще для тих хто з дітьми або любить спокійний тихий відпочинок).особисто ми пожаліли ,що били не в самих Золотих пісках.Марщруткою їхати від Журналіста до ЗП 20хв і заплатити доведеться 2.10лева.Застерігати від таксистів не буду.що ж це за турист якого "не надули"))

Нарешті про готель)Очікувала набагато більшого(хоча,як говорить мій коханий:"яка ціна,такий сервіс",і це дійсно так!).Мабуть перше, що хочу відзначити це те, що все дійсно як на фото і те,що кондеціонерів в усіх номерах немає(недивлячись на те.що ми платили за номер з кондеціонером.На рецепшені можна взяти в оренду за 1лев в сутки вітряк,який дуже слабенький!).Номера за одну і ту ж ціну також різні за площею!!!!(один двомісний номер може бути набагато менший ніж інший!!).Прибирають в номерах кожного дня.

Відносно того, що тут пише в описі номерів то є :холодильник,телефон,телевізор(приготуйтеся до вивчення болгарської)))там лише 2-3 канали на російській),і МОЖЛИВО Ви станете щасливим власником кондеціонера.

На рецепшені немає фена і , що дуже важливо аптечки,проте лікаря вам можуть викликати.Персонал не знає толком ні англійської, ні німецької, ні російської мов!

Харчування ми брали 2 разове(сніданок і вечеря).Можу сказати,що можна брати лише сніданки,тому що в Болгарії в ресторанах не дорого.смачно і великі порції.Так от,в готелі ресторан лише дві зірки!!!!!!! І це дійсно так я б дала взагалі 1*!!!!!!!!!!!!сніданок з 8-10год. вечеря з 18-20год.Їда холодна і часно чогось може вам уже і не перепасти,але не розчаровуйтеся,їда там дуже не смачна!((

На території готелю є тільки: дві дитячі качельки,стоянка, басейн,камера схову,магазин(ціни в магазині вищі на 1-1,5лева ніж в інших супермаркетах) і бар.Бар також не вразив. така собі забігайлівка в парку,бармен щоб приготувати коктейль витягує "свій талмуд" щоб глянути ,що в нього входить,готують все без шейкера ,так як його немає((.

Як пишуть више в інфраструктурі готелю: спа салон,салон краси , перуканя і фітнесцентр, то особисто ми там нікого такого не бачили).

На пляж щоб спуститися треба приблизно 15хв,назад повертатися дуже дуже важко так як приходиться завжди іти під гору(( На пляжі обов'язково попробуйте Donuts)))

Їдьте в Болгарію, не пошкодуєте.але цей готель не рекомендувала б,хоча... усе індивідуально))

Добавлено 02.08.12 00:25 (2 481 символов в тексте)

16:28 17.08.12

До Золотых песков можно и пешком пройтись. 2 км это минут 20-30 не торопясь. 70% дороги по теневой аллее.