Регистрация: 10.05.13
Отдыхал С коллегами по работе в
октябре 2012
07.10.12 - 08.10.12

День народження в Будапешті

Готель розташований далеко від центру, недалеко є супермаркет Tesco, 20 хв. пішки. Персонал привітний, поселили зразу, дали номер на 4 поверсі з виглядом на внутрішній двір, в цьому є плюс оскільки не було чути шуму з активної дороги. В готелі є ліфт. Номери чисті, за виключенням дущевої, в душовій кабіні в кутках плісінь, двері в кабінці погано працювали. Меблі в номері прості в непоганому стані, у нашому номері було два ліжка, телевізор, столик та два пуфіка, шафа для речей. Харчування досить непогане, єдине що потрібно іти снідати як тільки відкривається ресторан, оскільки готель великий, і там зупиняються великі туристичні групи, що в подальшому спричиняє черги біля шведської лінії. Вибір досить непоганий, соки розбавлені, краще їх не брати. І найголовніше ПЛАТНИЙ Wi-Fi, код від якого потрібно брати не рецепції. Адміністратор на рецепції дав мені код безкоштовно, типу подарунок готеля іменнинику. Вечером їздили кататися на кораблі, екскурсія "Будапешт в нічній алюмінації" - 20 євро, кататися найкраще ввечері просто незабутньо. По питанню добирання до центру з готеля, сказати нічого не можу, оскільки ми були на машині.

Добавлено 10.05.13 13:18 (1 147 символов в тексте)
Все отзывы Roman Maievych (9)