Регистрация: 03.08.14
июле 2014
25.07.14 - 01.08.14

Гарний готель: ціна-якість

Нещодавно повернулися із чудового відпочинку з Греції (відпочивали на о. Родос, у м. Родос). Летіли літаком із Борисполя компанією Wind Rose (переліт - 2. 20--2.30). Перш за все, хочемо відзначити чудовий клімат (температура повітря загалом була високою, але не відчувається спеки, оскільки завжди трохи вітряно), гарне розташування самого міста ( острів знаходиться на перетині двох морів - Середземного та Егейського). Надзвичайно чиста, кришталева вода, тепла. Місто розділене на дві частини - старе місто і нове поселення. Інфраструктура непогана (є багато готелів , кафе, барів і т.і., а також супермаркети, маленькі приватні магазини, брендові маг-ни (можна здійснити непоганий шоппінг). А тепер кілька слів про сам готель. Готель El Greco розташований у центрі міста (5 хв. до муніципальних пляжів). Пляжі чисті, доглянуті, є парасольки та шезлонги (за додаткову плату - 4 євро), а також кафе та бари на узбережжі. У готелі є кімнати двох типів: стандарт(2 особи) та сімейна (4 особи), а також у номері є міні-кухня та кондиціонер, маленький балкон, басейну немає. Номери прибирають щоденно, пост. білизну за період нашого перебування не міняли (7 днів), а рушники - 2 рази. Ванні кімнати маленькі, проте вода (холодна і гаряча) цілодобово. Господарі готелю та персонал - привітні, гостинні та приємні люди. Щодо харчування - нас усе влаштовувало, оскільки ми не чекали більшого від готелю 2 *. Харчування - НВ (сніданки та вечері - шведський стіл, вибір страв непоганий). Загалом відпочинком задоволені, рекомендуємо цей острів і саме це місто та готель для невибагливих туристів.

Добавлено 03.08.14 18:17 (1 592 символов в тексте)