Регистрация: 12.07.15
июле 2015
01.07.15 - 12.07.15

1.7

Претензия - не влияет на рейтинг

ПРОЧИТАЙТЕ ТЕРМІНОВО!!!!

першого дня гід сказав обов"язково все тримати в сейфі, так я і зробив. в день виїзду замітив що долари які я привіз фальшиві, так як сам дуже добре розбирюсь у валюті. адміністрація готелю разом з гідом (компанія джоін ап) залякала мене з дружиною що якщо викличуть міліцію то ми не докажем що ці фальшивки нам підкинули бо сейф не взломаний і двері також, тобто ми привезли їх з території України. адміністратор готелю сказав що адміністація ніяк не може відкрити сейф, хоча я познайомився з молодою парою з Києва які забули пароль, і адміністрація готелю відкривали сейф іншим кодом. адміністратор готелю, якого звали Мохамед Меді разом з гідом заставили мене написати заяву, що мені просто здалось що гроші фальшиві і спалити ці фальшивки, в інакшому випадку сяду з дружиною на дуже довгий термін. там діє злочинне угрупування!!!! замінили гроші в останній вечір так як знали коли я відлітаю. зі сторони гіда і адміністратора було море хамства і погроз.спалено 800 доларів((((((

море
персонал готеля - злочинці!!!
Добавлено 12.07.15 21:00 (987 символов в тексте)

13:45 06.08.15

Уважаемый Гость!

Благодарим Вас за оставленный отзыв! Нам искренне жаль, что Ваш отдых был испорчен такой неприятной ситуацией. Всю информацию мы донесем до администрации отеля и сделаем все возможное, чтобы более не было подобных ситуаций. Приносим свои извинения!

От всей команды Sunny Days Egypt

Все отзывы Олександр (1)