Регистрация: 30.09.15
сентябре 2015
02.09.15 - 18.09.15

4.2

готель набагато кращий, ніж я очікувала за таку ціну!

велика претензія до перевізника. автобус з України нас довіз тільки до центру Равди і супроводжуючий не розібравшись послав мене в неправильному напрямку. тому ми довго блукали по містечку (з величезними важкими сумками і маленькою втомленою дитиною).

1. поселення: ми приїхали біля 9 год ранку і треба було чекати до 14 год, хоча щось слабо віриться, що у вересні готель був переповнений. з іншого боку можливо наш номер дійсно був зайнятий через те, що він на першому поверсі. в готелі немає ліфта, тому всі хочуть поселятися якнайнижче. перший поверх - це досить умовно, бо до нього треба було іти три прольоти вверх і один вниз і насправді це повноцінний другий, а перший займає ресторан.

2. номер: дуже просторий, світлий, нові меблі, широкі ліжка з твердими матрацами, величезний балкон з столиком і кріслами, в номері велика тумбочка для чемоданів і вони не валяються на підлозі. туалет відділений від душу перегородкою, в душі віконечко - дуже мило.

з мінусів - поламані замки на балконі і в туалеті

але найгірше - звукоізоляція просто жахлива!!!!! ресторан працює до 23 год і навіть довше і заснути просто неможливо. я не знаю як так можна зробити металопластикові вікна і двері, щоб через них вітер хитав фіранки і було чути як в ресторані гремлять ложками!!!!

3. їжа: чудова!!!! сніданки трошки одноманітні, але голодними не будете, всього вистачає і швидко все підносять, що закінчилося. вечері просто неймовірні!!!! різні страви з м"яса, декілька видів гарнірів, фрукти, вино, пиво. зранку дитина часто пила молоко, були також муслі, які можна було зробити з молоком. загалом харчуванням задоволена, все було дуже смачно, продукти свіжі. трошки мало фруктів, але ж це не 5*, а всього 2.

з мінусів - напої просто жахливі. вода в кулері якогось підозрілого сірого кольору (напевно з-під крану), на вечерю давали щось типу розколоченого юпі - навіть моя дитина не пила тієї гидоти. благо, що вода там дешева і ми купували у великих бутлях по 6 літрів, відливали в маленькі бутилки і приносили з собою.

4. пляж: до пляжу іти 5-10 хвилин (з дитиною). спочатку іде безплатна зона, де практично завжди дуже брудно і багато людей. потім іде платна зона - лежаки по 6 левів, парасолі теж по 6 левів. одного разу ми постелили своє покривало в цій зоні і нас вигнали - не знаю наскільки це законно, бо написано тільки, що там не можна розставляти свої парасолі. тому ми лягали на кордоні двох зон, деколи нам навіть перепадала тінь з платної парасольки :) платну зону щодня прибирали (сама бачила), але бички валялися всюди, бо багато людей-свиней. захід в море дуже поступовий, щоб добратися до глибини треба добряче відійти від берега. це не дуже зручно з малою дитиною і особливо коли нема з ким залишити речі на березі.

ніяких розваг на пляжі - ні гірки, ні "бананів". щоб покататися на кораблику треба їхати в Несебир :(

5. в готелі є облін валют - курс євро такий як усюди, на долари дещо нижчий курс, але не суттєво. також в готелі є невеличкий магазин з продуктами і деякою побутовою хімією\косметикою.

готель розташований дуже близько до моря і центру міста, через дорогу знаходиться дитяча площадка, в центрі ще одна набагато більша. близько аптека, але немає груглодобової.

в основному готель і взагалі Равда дуже сподобалися. це чудове місце для відпочинку з дітьми!!!!

були ще деякі ньюанси, але вони не варті уваги.

вразило, що коли їхали додому, то нас БЕЗПЛАТНО довезли до центру (звідки нас забирав автобус в Україну) і помогли з сумками, хоча я не проплачувала трансфер!!!!

розташування дуже просторий номер нові меблі магазин і обмін валют в готелі
погана шумоізоляція відсутній ліфт погані напої
Добавлено 30.09.15 16:41 (3 524 символов в тексте)

10:15 31.01.16

хотелось бы перевод. спасибо!

07:52 08.04.16

Все таки я думала,что нахожусь на русско язычной версии сайта!Просьба оставлять комментарии,чтобы могли все пользователи ознакомится!Заранее спасибо.

17:54 02.05.16

Гугл вам в помощь.

10:50 04.05.16

при такой странной языковой политике сайта в домене .ru я лучше переключусь на трипадвайзор.

01:45 08.06.16

Спасибо за подробный отзыв. Всё по делу, всё понятно. ( не совсем понятны только комментарии) особенно безграмотные ))

20:08 24.06.16

Процентов 15 слов не поняла (действительно, надо бы перевод, т.к. русскоязычная версия сайта), но основной смысл - донесён. Спасибо за отзыв.

11:31 22.07.16

я писала отзив на украинском, потому что мой русский не очень хорош и на клавиатуре не хватает букв ))) когда я там отдихала, то били в основном украинци и поляки. к тому же поупражнятся в дугом язике еще никому не причинило зла )))) берите пример с хозяйки етого отеля - она отлично разговаривает на русском, польском, английском и немецком (про уровень немецкого не могу судить, потому что его не знаю, а другие язики у нее на хорошем уровне) !! всем приятного отдиха в Ельвире !!!