Регистрация: 29.03.16
июле 2016
29.07.16 - 07.08.16

сподівання не виправдані

Бронювали номер для молодят - отримали номер на трьох.

заселення в 15.00, ми прилетіли в 7.00. Поселення в корпусі ТЕОДОРА - це катастрофа. Хоча готель 5*, корпус теодора знаходиться досить далеко від головного корсусу, аж за 4*.

Йти потрібно дорожкою, яка зовсім не зручна, високий підйом, на плитку натікає вода з басейну іншого готелю, який знаходиться над цим переходом, вона зелена і вонюча, брудно, до моря далеко.

при поселені в номері не було тапок, халатів, води в міні барі (та і принесли її один раз), не працював душ, не було рушників, на ковролін була пролита вода, яка не висихала і десь на третій день дала про себ знати не приємним запахом. Сам номер дуже гарний, проте вигляд на якісь сараї і це перший поверх, тобто ми щодня бачили якихось алкоголіків.

В турі в мене було днь народження, подарунком від готеля були фрукти (1яблуко, 2 сливи, 1 персик, виноград, всепомістилося на маленьку тарілочку) та вино (принесли воду), принесли це о шостій годині вечора. Анімація так собі, щодня одне й те саме. На барі в лоббі напої по годинно і не всі.. шампанське лише ввечері, коктелі до 10 ранку і після 7 вечора.. Їжа-нічого особливого. Плюсом вважаю пляж і море, хоча це не заслуга готелю.. Денна анімація проходила в джустініано 4*, басейн від 5* був маленьким і біля нього мало лежаків. Аква парк (якщо так можна сказати) -то біда-поразка. Гврки не високі, працюють погодинно, з'єднання відчуваються спиною (ДУЖЕ), спробувал по разу, більше не хотілося. Та і знаходяться вони теж на території 4*. Мінусі на стільки багато, що враження про відпочинок склалося негативне(((

Хол готелю старенький і не такий великий як на фото, дуже багато недоліків, пошкрябані стіни. Столики протирають рідко. Розбитий стакан не прибирали протягм пів одини, ну, ми довше там не сиділи. Вирішити будь-які питання на рецепції-не можливо!!! Вони кажуть, що все ок, але при цьому нічого не роблять.

Зважити і запакувати чемодан 7 дол. Ал маленький нюанс, важать його лише після того, як запакують!!! що для нас викликала не реальні незручності!.

Відпочинок був зіпсований. Ми майже весь час проводили на пляжі і намагалися не звертати уваги на недоліки, проте це не завжди вдавалося(((

пляж море
дуже багато більшість перерахувала у відгуку
Добавлено 03.12.16 10:15 (2 199 символов в тексте)
Все отзывы Aleksandra Tk (3)