Регистрация: 01.08.13
марте 2017
22.03.17 - 04.04.17

Неймовірне задоволення і релакс!

Чудова, зелена і квітуча оаза посеред пустелі: немов казковий рай, створений професіоналами!

В цьому готелі ми з чоловіком мали задоволення відпочивати з 22 березня і до 4 квітня 2017 року. Сподобалося все: починаючи з перших кроків на рецепції і зустрічі таким привітним персоналом, та закінчуючи пісочком та прегарним морем!

Прилетіли ми вранці о 7 год., відразу поїхали до готелю, де нас радо зустрічали аж чотири працівники готелю: керівник рецепції, рецепціоніст, офіціант з мокрими рушничками і коктейлями, а також bellboy - дууууже приємно! Всі працівники підтягнуті, виховані, гарно і чисто вбрані і з посмішками: навколо - величезна кількість квітів у вазах, живі ікебани та неймовірний дизайн, а також шкіряні меблі і багато скляного декору ( модерн у поєднанні з арабськими мотивами). Окрема подяка відповідальному за дизайн, логістику і декор у архітектурі готелю - наші смаки співпали!

Кімната на 4му поверсі: простора, новенька, з усією потрібною технікою ( холодильник, телевізор-плазма +штекер для флешносія, електросейф,телефон, 4 світильники, багато розеток, чайник, кондиціонер, фен).

У ванній кімнаті - велике дзеркало повздовж горизонтальної стіни над мийкою та спеціальне косметичне збільшувальне дзеркало на рухомому тримачі,новесенька та сучасна хромована сантехніка, порцелянові умивальник і унітаз з гігієнічним мінідушем, 6 рушників на 2х осіб, велика цілковито скляна душова кабіна з кількома режимами подачі води (до речі, тиск води - супер, можна масажуватися!), велика тумба з горизонтальними довгими полицями, окремо відгороджена ванна з вмонтованим тримачем щоб не ковзати, справді багато косметики ( шампуні, гелі, лосьйони, кондиціонери для волосся, мило, душовий кептарик, вушні палички, спонжі), а також гігієнічні склянки. Особливо хочу відзначити покриття підлоги якоюсь нековзкою керамікою - клас!

У передпокої - два великих дзеркала (одне у повний зріст, інше -широке горизонтальне над вмонтованими меблями, де розташовані холодильник, чайний столик з усім приладдям, як от: чайник,розетки, великі кружки з ложечками для гарячих напоїв, склянки для холодних напоїв, паперові серветки, і власне саше з чаєм/кавою/цукром/вершками.

У кімнаті велетенське ліжко,приліжкові меблі, величезна шафа-купе зі вмонтованим сейфом та вішаками і полицями, додатковими ковдрами, покривалами; ще одне дзеркало над косметичним столиком (на ньому окрема лампа), велика плазма, тумба, скляний столик з м'якими фотелями, стільчики, багато бра і додаткового освітлення із загальним керуванням біля ліжка, гарна чиста постіль, дуже зручні подушки і ортопедичні матраци (постіль міняли щодня, рушники також, поповнювали косметику без жодної економії - за це окрема подяка керуючому над хаускіперами на 4му поверсі,на жаль, забула його ім'я, якось на букву F...).

На балконі завжди чисто і прибрано теж щодня: зручні м'які фотелі та скляний столик, м'яке освітлення. Наш балкон розташовувався над дитячими waterslades, іноді будо гамірно - але не довго, з півгодинки в обідню пору. Та й дитячий сміх - він, по-моєму, дуже корисний навіть для тих дорослих, які його чують!

Щотижня безкоштовно вам принесуть великі пляшки коли, фанти, спрайту, а щодня -півторалітрову пляшку питної води. Крім того, необмежену кількість води у менших півлітрових пляшечках можете отримати у всіх ресторанах/барах/снек-кіосках на всій території готелю.

Відзначу також чудову логістику у розташуванні входів і виходів, наскрізних переходів, а також особливо велику кількість нових просторих обладнаних ліфтів з цифровими панелями, дзеркалами, освітленням та звуковим супроводом, а також прегарну лаунджмузику, яка дуже приємно звучить повсюди у коридорах. І порядок, і ніжний парфумований запах, і прибирання постійно і повсюди: МОЛОДЦІ!

Територія готелю - дужедуже зелена, заквітчана, з басейнами на трьох рівнях (терасами), прегарними пальмами та тематичними закуточками, а також неймовірною кількістю тінистих затишних місцинок, альтанок, місць для відпочинку. Особливо вподобали ми кактусову алею та басейн з велетенськими рибами між мексиканським та італійським рестораном:чудо! А ці місточки та стежки і стежечки з натурального дерева разом із запахом густої трави та квітучих!кактусів: запах - неймовірний!. Дуже зручні шезлонги ( як біля басейнів, так і біля моря), гарні пляжні рушники та інфраструктура облаштування місць відпочинку біля моря. Хороший кораловий риф і гарне облаштування пірсу: шезлонги, парасолі, зручні сходи.

Їжа: одне слово - СУПЕР! Просто ВЕЛИЧЕЗНА ПОДЯКА ШЕФ-КУХАРЮ головного ресторану: ДЯКУЄМ!!!! SHUKRAN DZHAZIRAN!!!THANK YOU! DANKE SCHN!DZENKUEM BARDZO! Було просто ВСЕ, і навіть трошки більше! Навіть важко перераховувати: моя безумовна улюблена страва - це слабосолені оселедці, чи скумбрія, чи лосось щоранку! Ну і зелябії - малесенькі свіжозасмажені в олії пампушечки і крембрюле-соус або цукрова пудра до них!, а також смачнюща риба щодня в обід і ввечері, і овочі ( свіжі, і тушені, і якось так цікаво приготовані), і курячі крильця та малесенькі ніжки, і лівер, і яйця-пашот, і смачнючі пакетовані соки манго і гуави, і неповторне єгипетське молоко, і натуральний мед в сотах, і гаро фруктів (полуниці, ананаси, дині, мандарини, помаранчі і всевсевсе! Таки не стрималася! Просте мало слів і місця!

Ми дужедуже вдячні за професійність, привітнісь, вихованість, інтелігентність, тактовність та ввічливість офіціантів, барменів та кухарів саме у цьому ресторані. Менеджер з підбору персоналу у головний ресторан - БРАВО!

Також хочу відзначити прекрасну роботу офіціантів з барів та снек-кіосків біля головного басейну: завжди усміхнені, самостійно підходять і пропонують різноманітні напої, прибирають, витирають-ну просто впадають біля гостей готелю!

Мінус в підборі персоналу трапився лише один-єдиний: це бармен у кіоску з морозивом та напоями на дитячому майданчику біля моря (намагався продати!!!! нам безкоштовні all includ-напої та спробував панібратське нетактовне звертання). На нашу оцінку готелю і відпочинку це не вплинуло, бо нам таааак все сподобалося! Але просимо менеджера з персоналу все ж змінити такого недостойного Hotel Tropitel працівника. Бо всі інші співробітники - від найменшого квітникаря, хаускіперів, офіціантів, барменів, аніматорів, рецепціоністів (особливо супер-професіонала своєї справи - пані Вікторії) і до аж найстаршого менеджера: БРАВО!МОЛОДЦІ!

А тепер - слова особливої вдячності: для Містера Наджиба - дякуючи саме йому, ми почувалися краще, ніж вдома. Його увага, турбота, постійне піклування, привітність, сердечність, чесність, порядність, моментальний відгук на найменше прохання чи натяк; нагляд за всім і всіма, якесь чарівне вміння контролювати всіх і все, одночасно перебуваючи всюди! І його безкінечна ДОБРОТА! ДЯКУЄМО ЩИРОСЕРДНО! МІСТЕР НАДЖИБ - це просто Серце і Знахідка вашого готелю!

І - ТАК! ТАК!ТАК!

МИ ПРИЛЕТИМО ЩЕ РАЗ - І ТІЛЬКИ В ТРОПІТЕЛЬ САХЛ ХАШИШ - ДО ВАС!

Maksuslik оценила сервисы

Добавлено 11.05.17 19:19 (6 889 символов в тексте)
Все отзывы Maksuslik (3)