Регистрация: 23.05.16
июле 2017
01.07.17 - 23.07.17

Претензия - не влияет на рейтинг

Не раджу!!!!

Зверніть Увагу, готель для арабів!!!! На час нашого перебування готель був заповнений на 100%,і 95% заселених це араби!!! В Єгипті 8 раз, І вперше потрапила в готель з такою кількістю місцевих.

по порядку:

1. Заселення.

Номер дали з виглядом на стіну, це при тому,що дала 30?. Цього виявилось їм замало, доплатила ще 55?(Офіційно типу),і отримала вигляд на басейн. Кімната простора, все працювало, бар поповнювали своєчасно. прибирали добре, (залишали1?).

2. Їжа.

Голодними не залишитесь,на 4. Тепер про те ,що засмутило((((. В ресторан краще приходити швидше, ще до напливу арабів.

Поясню чому: 1)їжу вони можуть пробувати руками,і як не сподобається кидати її назад. Діти можуть спробувати на смак, як не сподобається теж кинути до загальної тарілки. Поняття черги для них не існує.(((Навіть,коли стоятимите перші маєте шанс отримати остатніми. Для слов'ян повар в тарілку покладе два шматки чогось...., а для араба поки з тарілки не почне вивалюватись. Так, їдять місцеві багато, але з усього, що набирають половина просто залишається. Таке враження,що вони вічно голодні!(не всі правда,є винятки). Не акуратні вони, в своїх закритих купальниках і на пляж, і в басейн ну і потім звичайно в столову(.

3. Море

Лагуна,чиста,тепла,захід пологий. Рибок мало. На пляжі завжди є вільні лижаки на першій лінії, це дуже порадувало.

4. Територія

Велика,доглянута.

5.Анімація

Стараються(((. Є хороша дівчина Юля!

море територія Розташування Територія пляж
не для європейців! поганий wi-fi. наглий персонал на рецепції.
Добавлено 22.07.17 13:53 (1 423 символов в тексте)

20:05 24.07.17

Добрый день Erika,

Благодарим Вас за оставленный отзыв об Вашем отдыхе в отеле The Desert Rose Resort !
Нам хотелось бы обратить Ваше внимание на некоторые моменты сервиса отеля, о которых Вы упомянули в своем отзыве.
Менеджмент отеля ежедневно работает над улучшением общего уровня сервиса в отеле и большое внимание уделяет всем комментариям и жалобам гостей (в том числе, назначаются личные встречи гостей с Генеральным Менеджером отеля, при которых обсуждаются все ситуации и вместе находятся пути их разрешения).
Мы надеемся, что если Вы пожелаете еще раз посетить Хургаду, то Вы выберете наш отель. Мы приложим

С уважением,
Администрация отеля