Регистрация: 22.08.17
августе 2017
01.08.17 - 22.08.17

без питания

Вдячні за відпочинок

Щойно повернулися з незабутнього відпочинку в мальовничому Закарпатті Свалявського району. Відпочивали ми з чоловіком в готелі Славутич де нас практично все вполнє устраєвало, навіть навпаки все було на вишому уровні. Все що потрібно було знаходилось поблизу, магазини, іскурсоводи, масажі,

спапроцедури ітд. Номера чистенькі як і сам готель та його територія, аж приятно було там перебувати. Хотілолось відмітити те, що хазяїн цього готелю Михайло Іванович дуже хороша і сучасна людина, поспілкувавшись з ним та іншими відпочиваючими ми зрозуміли, що попали туда де треба. Це людина яка дуже чатільно підбирає правельний, відзивчивий і приятний колектив, який знає свою справу в тому числі і масажист Мирослав якого нам порекомендували самі відпочиваючі і сказали, що непожалкуємо, що дійсно оказалося правдою. Я дивуюсь як можна настільки віддаватись своїй справі і любити її, при цьому за невисокі ціни. Взявши в нього з чоловіком повний курс масажів, було враження що ми немов заново на світ родились, дуже спокійна і розумна людина, таке враження що він кандедатську закінчив, був і психологом і реабілітологом, согласіться коли їдеш відпочивати все так болить, а після його масажів все так стало легко, енергія немов переповняла нас. Ми дуже всім вдячні за такий неймовірний відпочинок, рекомендуємо всім обовязково там відпочивати і побачете що не пожалкуєте.

Добавлено 22.08.17 12:35 (1 393 символов в тексте)