Регистрация: 24.09.17
04.09.17 - 14.09.17

3.7

Відпочинок з дитиною 3 роки

Доброго дня

Можливо комусь мій відгук буде корисним, оскільки було кілька нюансів, а коли з дитиною, такі речі важливі

В тур.агенції заплатили за готель +150 євро вид на сад

Почну з мінусів

Нас не попередили, що готель складається з 3х корпусів, gragd, terassa і park , і між ними є різниця

Нас поселили в grand з видом на територію

На 2 поверсі

Під вікнами стояла сцена, до 11 ночі музика гриміла так, що балкон не можливо було відкрити, в номері жахливе прибирання, за 10 днів жодного разу не поміняли постіль,

рушники і такому стані, років напевно 10 мають

Пилюка страшна, прийшлось самій повитирати

Я не є вибаглива, мені ж там не жити постійно, але....ледве 3*дотягує , а гроші порядні заплатили

Йти на рецепцію і просити про заміну номеру не хотіли, бо шкода було часу і нервів, та й мала надію в перші 2 вечори, що музика так так щодня гриміти не буде:(

А от інші 2 корпуси дуже гарні, новозбудовані,але там 90% французів, німців...Там навіть ресторан інший, але ми теж ним могли користуватися

Тепер плюси

Їх значно більше

30 хв від аеропорту, з дитиною дуже зручно,

Надзвичайно гарна територія, дуже доглянута, гарні басейни, зручні лежаки,гарний і чистий пляж, дрібненька галька, доситьхороший захід в море, ЛЕЖАКИ НА ПЛЯЖІ ПЛАТНІ 10 євро 2 лежаки+парасолька

Вода була холодна, 21-22'с, для дитини було холодно

ЇЖА, дуже смачно, не було багатого, але було було все, сир, овочі свіжі, варені, м'ясо,риба кожного дня інший вид риби,смачне солодке

Єдине, бракувало для дитини молочного, то йшли в супермаркет (5хв від готелю )купляли кефір, сир , бо ні на обід ні на вечерю такого не було

Єдине, що мене здивувало,не було окремо дієтичнго харчування , наприклад відвареного без нічого броколі, цвітної капусти, моркви, курки чи риби відвареної чи на пару! Це не правильно, різні люди є з проблемами зі здоров'ям і діти

Ми їхали з дитиною 3 роки, то було всеок, але що би я там робила з дитиною 1 рік я не знаю...:(

Хороший пляж, надзвичайно мальовничо

гарна доглянута територія чистий пляж смачна різноманітна їжа близько від аеропорту гарна дитяча площадка
корпус grand рівень 3* прибирання номерів жахливе їжа смачна дуже не було дієтичнго харчування не знаю чим годувати дітей до 1.5роки
Добавлено 24.09.17 02:16 (1 953 символов в тексте)

13:06 28.04.18

Наталя, добрый день! Как же ваш отзыв может быть кому то полезен, если на экране какаято тарабарщина непонятная? Что за парасолька неизвестная на лежаках на пляже? Это заболевание какое то? А iжей там много? Вы про них начали писать и не закончили почему то?

Все отзывы Наталя (1)