Регистрация: 10.03.18
феврале 2018
28.02.18 - 09.03.18

Рекомендую

Доброго дня.

Прошу вибачення в персоналу готеля, за те, що не пам'ятаю всіх імен, або невірно напишу ті, котрі пам'ятаю.

Прибиральник Amal... Сказати, що людина любить свою роботу, то не сказати нічого. Завжди чисто, а головне гарно. Квітки та "лебедики", то звична справа, але захват дитини від слона з рушників та крокодила просто важко передати.

Команда барменів з бару біля басейну теж просто шикарна. Інколи вони випереджали думки, хоча не складно вгадати чого хоче людина, якщо вона вже три дні замовляє однакове пійло. Але клктейлі в нас з'являлись магічним способом в момент коли ми про них ще тільки думали. Молодці!!!

Бар біля рецепції. Теж цілком жваве місце, персонал привітний, швидкий і винахідливий. Дякую.

Команда аніматорів. Всі молодці!!! Чудово знаходять спільну мову з дітьми, чудово розважають, та дуже тонко відчувають коли їх жарти доречні а коли ні.

На рецепції. Впринципі все чудово, моментально полагодили розмагнічену ключ-карту. Доставили в номер ліжко для дитини ще до того, як ми надумали їм "тонко натякнути", без зайвих слів замінили загублену ключ-карту. І навіть непорозуміння при виселені (нам повторно виставили рахунок за куплене в ресторані вино) моментально було вирішене без зайвих слів.

Загалом шикарне місце для відпочинку. Привітний персонал, досить не погана територія, гірки, розваги і т.д. Дорослим не буде вистачати великого басейну для плавання, але для дітей там просто рай.

Для відвідувачів хочу сказати наступне - частіше посміхайтесь персоналу, будьте привітні і періодично кажіть дякую. Це приємно тим, хто Вас обслуговує.

Для детей

Добавлено 11.03.18 09:02 (1 585 символов в тексте)

15:54 14.03.18

Присоединюсь, улыбайтесь, и они с вами друзья. Они самые приветливые, и отзывчивые люди, которых я встречала.

12:25 14.10.18

Дорогой Сергей!

От лица всей команды нашего отеля позвольте поблагодарить за оставленный отзыв и полезные комментарии.

Всегда рады принимать вас в солнечном Шарм-эль-Шейхе.

С уважением,
Администрация отеля